Wpis z mikrobloga

@laress: Zawsze uśmiecham się do osoby, która przepuści mnie na pasach, ale mam wrażenie, że niewielu ludzi to zauważa. Właściwie to czuję się całkiem głupio, kiedy dziękuję uśmiechem a kierowca w samochodzie ma minę, jakby w głowie krzyczał: "no już, rusz się, ile można czekać!" ()
@laress: Jak mnie ktoś przepuszcza, to zawsze mam zagwozdkę - zamiast się kłaniać, wolałabym machnąć ręką jak faceci, no ale po pierwsze, będąc karzełkiem wyglądam jak dziecko z podstawówki, no i jednak jestem babą, więc boję się, że faceci źle to odbiorą, no a kobity to wiadomo, je wszystko irytuje tak czy owak. Do końca prowadzę ze sobą wewnętrzną walkę i zanim zdążę podjąć decyzję - ukłonić się czy nie -
@peszmerd a dlaczego sadzisz ze brak machania ręką to brak kultury? Rozumiem pogardliwe spojrzenie albo jakieś gesty... ale jakbym miał wszystkim dziękować (w sumie nie wiem za co - puszczenie pieszego to oczywistosc) to bym tylko chodził i machał.

Kultury uczy mnie wzywający dookoła buc. Idź się utop.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: kiedyś posprzeczalem się o ten temat że swoją różowa aż w końcu zacząłem prowadzic statystyki xDD wyszło że jakoś 8/10 kolesi podziękuję za ten gest gdzie przy kobitach wychodziło 3/10