Wpis z mikrobloga

on jest chadem? według kogo? jeśli on jest chadem to ona jest damskim chadem

@kenixia: klasyka - typ spokojnie należy do TOP10% najatrakcyjniejszych kolesi, ale dla Mirabelki to nic szczególnego XD

Jak jesteś chadem(z wygladu)-piwniczakiem, który nie ma zainteresowań/smierdzisz/nie potrafisz się wysłowić to masz takie same szanse na znalezienie MIŁOŚCI.

#!$%@? o szopenie. Brak zainteresowań i to czy potrafisz się wysłowić nie ma większego wpływu na powodzenie u kobiet, za to
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Ten facet jest przystojny, ale nie uważam że jest TOP10%, na pewno nie w moim, co nie oznacza że jest #!$%@? i nie nadaje się do niczego. Może być wspaniałym facetem jak każdy inny facet. Każdy ma inne preferencje. Same kości policzkowe i rzuchwa to nie jest sekret, żeby spodobać się każdemu.

chad-piwniczak nie jest niczym szczegolnym, jesli mowimy o szuakniu stalego zwiazku a nie seksu.

#!$%@? o szopenie to
  • Odpowiedz
@kenixia: lubię uogólniać i wrzucać ludzi do jednego wora - dla mnie to działa. Koleś jest ewidentnie ponadprzeciętnie atrakcyjny i zostanie w ten sposób odebrany przez zdecydowaną większość kobiet.

Ilu to calkiem przecietnych kolesi jest w zwiazkach z na prawde ladnymi kobietami?

Niewielu? Kobiety celują w partnerów lepszych od siebie pod KAŻDYM względem, a przypadki o których piszesz to margines.
  • Odpowiedz
@dziki_wunsz: a czy wszyscy musza miec takie same preferencje? Wam juz jak tym klonom z insta mozg wypralo-w tym sezonie modne sa duze pupy w innym powinny podobac sie androgeniczne kobiety. Serio?

Ta laska wyglada mega sympatycznie, tak rodzinnie. Moze to sa priorytety tego faceta. Tak jak np. Pierce Brosman(swoja droga mega go szanuje za to, ze nie poddal sie takim #!$%@? i jest z ta sama żona).
To, ze ktos
  • Odpowiedz
@dziki_wunsz: Wtf, może ogarnijcie, że ludzie mają różny gust. Tyle co widać na zdjęciu, to dziewczyna jest bardzo ładna. Też na początku nie wiedziałem o co chodzi, dziewczyna jest moim zdaniem atrakcyjna (a bliżej mi do "Chada" niż przegrywa z wykopu/redpilla), aż przeczytałem Twój komentarz. To, że tak wiele osób również nie rozumie, o co chodzi w tym obrazku, powinno dać Tobie do myślenia, że może masz mocno skrzywione postrzeganie, bo
  • Odpowiedz
@kenixia: z ciekawości mogłabyś dać kilku jakichś faktycznie przystojnych facetów wg ciebie? Bo to jest koleś, który bez żadnego problemu mógłby zarabiać na modellingu i wygląda jak taki najbardziej stereotypowy męski przystojniak jakiego można sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz