Wpis z mikrobloga

@DoDoLot: ale nie rozumiem o co toczy sie walka, ze od bialorycerzykow jestem wolana? xD

@JurgenKaczowka Pytam sie bo nie jestem na czasie z gwiazdami czy gdzies jest to napisane, ze to jest koles z klipu? Bo jak dla mnie ma inna linia szczeki ;p-> to inna osoba!

I jakby którykolwiek umiał czytać to nie mówię o tym czy są na jednym poziomie tylko o tym, że ludzie serio mają czasem
W komentarzach zapominacie, że dla różowych zdecydowana większość facetów nie jest nieatrakcyjna, a jest po prostu niewidzialna. Jak różowy myśli sobie, że nie ma powodzenia to mówi o tych top 20% - bo każdą młodą wyruchałoby gdyby mogło większość rówieśników, a 1/10-1/5 by się umówiła (szczególnie ci nieatrakcyjni).

Więc różowe mają rację - ten gość jest przeciętny - pośród tych 20% i istnieją różne typy urody i gusta - pośród tych 20%.
@Eugeniusz_Zua: To musisz cos miec nie tak w charakterze, ALBO podswiadomie wybierasz takie ksiezniczki.

Bo jesli byloby tak jak promujecie to przeciez nie byloby związków. A jednak sa. Chyba, ze tych 20% mezczyzn liczbowo to tyle co 70% kobiet.
@Eugeniusz_Zua: Ogolnie Cie nie znam, nie wiem jak wygladasz, jak sie zachowujesz(tylko to co na wykopie) dlatego mój argument moze byc tylko taki i chyba to nie powinno dziwić.

Jesli np. napisalbys, ze nie masz reki/nogi/jezdzisz na wozku/ masz jakas dysmorfie twarzy to wtedy przyznalabym Ci calkowita racje, ze nawet z taka bardzo przecietnie urodowa dziewczyna moze byc ciezko.

Z reszta wszystkie dyskusje tutaj o tym z jakiego powodu jakis facet
@DoDoLot: czym mi gwarantujesz? swoim literackim jezykiem? a moze szacunkiem do rozmowcy? bo poki co to odpowiedz na poziomie trollerskiego 5 latka w internetach.

jesli szukalbys przyczyny czemu np ty masz problem to odpowiedz masz powyzej ;)
@Faveola: mogę wskazać dziesiątki pełnosprawnych, nieupośledzonych facetów z zerowym powodzeniem u kobiet, to mało? ;)

jesli szukalbys przyczyny czemu np ty masz problem to odpowiedz masz powyzej ;)

odpowiem adekwatnie - nie zesraj się :)