Wpis z mikrobloga

@DoDoLot:
to wskazuj!
poki co to sa urojenia 5 latka siedzacego w piwnicy, ktory uwaza ze odpowiedz nie zesraj sie jest "ale jej dowalilem" xD

I tak dalej utrzymuje, ze ta konwersacja pokazuje twoj problem. Bo jesli uwazasz, ze tak sie rozmawia to chyba tylko Karynie i hehe kumplom z piwnicy moze to zaimponowac.

Powodzenia w twoim wymiarze.

PS. I naucz sie czytac ze zrozumieniem. ;) napisalam, ze tylko osoby z
to wskazuj!

@Faveola: aż tak #!$%@? nie jestem żeby wrzucać fotki ludzi na portal ze śmiesznymi obrazkami...
Teraz tak sobie myślę - czy polacki ryj, zakola można uznać za dysmorfię twarzy, a wzrost poniżej 180cm za upośledzenie? Może jednak masz sporo racji i zwyczajnie się nie rozumiemy ¯\_(ツ)_/¯
Jesli np. napisalbys, ze nie masz reki/nogi/jezdzisz na wozku/ masz jakas dysmorfie twarzy to wtedy przyznalabym Ci calkowita racje, ze nawet z taka bardzo przecietnie urodowa dziewczyna moze byc ciezko.


@Faveola: W praktyce wystarczy być przeciętnym z wyglądu (ale tutaj mam na mysli prawdziwie przecietnym z wygladu, a nie takim przecietnym jak ten pan ze zdjecia w temacie) introwertykiem z pasjami uznawanymi za normików i różowe za stulejarskie, dodaj do tego
@Eugeniusz_Zua: ale nikt nie mowi, ze jest lekko.

Ja moge ze swojej strony powiedziec, ze tez mialam gorsze okresy w zyciu bo modne byly panny, ktore daly sie zmacac bez zobowiazan.A ja nie mogac tego zniesc wpakowalam sie w incelstwo(gimbaza, liceum)

Tylko, ze te incelstwo weszlo wtedy za mocno i bylam nie do zniesienia jak sie nad tym zastanawiam z perpektywy czasu. I nawet jakas tam uroda nie pomagala gdy bylam
Bo taki chad kogo przyciaga? No najczejsciej moze i ladne, ale glupawe albo takie brzydkie co zyja bajkami i czy to faktycznie jest fajny target?


@Faveola: Przyciąga ładne i głupawe, ładne i mądre, brzydkie i głupawe, brzydkie i mądre. Co to za gadka, że "Chad" to na pewno przyciąga tylko laski, które mają IQ na poziomie konika polnego? Skończ już z tym pocieszaniem ludzi na siłę. Świat jest naprawdę brutalny pod
neverwalkalone - > Bo taki chad kogo przyciaga? No najczejsciej moze i ladne, ale glu...
PS Ale mi txt wyszlo. xD

@Faveola: to się wysryw nazywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo taki chad kogo przyciaga? No najczejsciej moze i ladne, ale glupawe albo takie brzydkie co zyja bajkami i czy to faktycznie jest fajny target? Moze jesli komus zalezy na onsach to tak. Jak ktos chce sie rozwiesc za 5 lat to tez spoko.

Here we go again - przystojni kolesie podobają
@DoDoLot: jest tylko making off, gdzie ona się wypowiada i potraktowała ten jego pokaz jako "miły gest, który poprawił jej dzień", nawet nie potraktowała go w kategorii potencjalnego chłopaka. Strzelam, że ten pokaz to był pierwszy raz, gdy ona uświadomiła sobie, że on wgl istnieje. https://www.youtube.com/watch?v=BJRdBX7m5v4

Poniżej ona i jej chłopak, gracz futbolu amerykańskiego. Na insta nazywa się Alexa Blair Robertson. Tak się kończy, jak uwierzysz w gadanie kobiet w rodzinie
Pobierz neverwalkalone - @DoDoLot: jest tylko making off, gdzie ona się wypowiada i potraktow...
źródło: comment_hxOryxhl7IoSpgpvl3SkZGZr4UZdUeNB.jpg
@DoDoLot: mozesz to tak tlumaczyc xD Mowilam, ze mentalnie masz 5 lat i dalej to utrzymuje.
Jakbym sie przejmowala to bym mogla zrobic pokaztwarz, ale sory jako rozmowca nie jestes tego wart w szczegolnosci, ze nawet czytac nie umiesz.
I w ogole po co mi odpisujesz skoro wysryw? Psychiczny jestes czy niestabilny emocjonalnie? :p
Tak btw
Nosilam za duze workowate ubrania, odrzucalam wszystko co mialo kojarzyc sie z seksualnoscia bo chcialam
Nosilam za duze workowate ubrania, odrzucalam wszystko co mialo kojarzyc sie z seksualnoscia bo chcialam byc zauwazona przez moj charakter nie tylek czy cycki.

@Faveola: tak se to tłumacz, jprdl XD