Wpis z mikrobloga

@LuK1337: podobno dobry jesteś w te klocki, wiesz może czemu na KAŻDYM oneplus i xiaomi na volte orange nie działają połączenia do części numerów = komunikat głosowy "nie ma takiego numeru"? niestety orange ma to głęboko w dupie, na forach xda/miui/android też nikt nie wie, a dużo osób to zgłasza. zmiana profili modemu nic nie daje bo tak jest na każdym, a przez aplikację wifi calling połączenia przechodzą. może klient SIP
hej, jeśli mam Nju i op5t, w pdc na Oversea miałęm tylko aktywny Sub0, który wyłączyłem, (ale nie usuwam profilu Oversea) aktywuje ROW_commercial Sub0 u Sub1 ale mi tego nie trzyma, przestawia się aktywny Sub0 oversea a ten z ROW Sub0 się dezaktywuje. czy to przez to, że nie usunąłem oversea?
@LuK1337, @villager

Dalej wam działają usługi volte, vowifi na oneplus w play?
Mam oneplus 5 w play, wybrany profil row_commercial, apn ims utworzony, taryfa wspierana, jednak nie mogę uzyskać vowifi/volte. Soft jest standardowy najnowszy z rootem. Próbowałem też voenabler ze strony https://github.com/edgd1er/voenabler. Wiem, że telefon nie jest oficjalnie wspierany, jednak dla przykładu na tym samym telefonie działa vowifi/volte na karcie orange. W xiaomi mi 8lite, który też nie jest wspierany vowifi/volte
Pobierz caruso - @LuK1337, @villager 

Dalej wam działają usługi volte, vowifi na oneplus w...
źródło: comment_1587906494BbxpeEINZpOfaWQE0bpWOA.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caruso: play mi działał mega mega długo, byłem bliski przeniesienia drugiego głównego numeru z orange. Niestety pare miesięcy temu z nikąd mnie odcieli.
@LuK1337: już dzwoniłem i aktywowali, gdy karta była włożona do samsunga s8, na którym śmiga od razu. Czy to działa tak, że po przełożeniu karty wykrywa "nieobsługiwany" telefon i wyłączają usługi i trzeba je ponownie aktywować?
@LuK1337 @villager napisałem na chacie w aplikacji play24 i konsultant włączył mi vowifi i volte bez żadnych pytań, w momencie gdy karta była włożona do oneplus 5 :). Po restarcie telefonu od razu załapał vowifi/volte.