Wpis z mikrobloga

@mjnck: also na custom romach (wkoncu widac po nazwie pliku, ze masz Lineage lub cos ala Lineage ^.^) mozesz wlaczyc tryb USB potrzebny do uzywania PDC uzywajac tych komend:

adb root
adb shell setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,serial_tty,rmnet_ipa,mass_storage,adb
  • Odpowiedz
@LuK1337: czyli muszę dzwonić do playa i prosić o aktywację wifi calling i będzie działać volte? zgodnie z poradnikiem już zrobiłem.
Próbowałem właczyć smsem do playa na 282 ale dostaję zwrotkę że "jest niedostępne dal mojego telefonu/moje taryfy"
  • Odpowiedz
  • 0
@LuK1337 Po zrobieniu tego wszystkiego, z poradnika, musiałeś dzwonić do BOK Play, żeby Ci włączyli, tak? I nie potrzeba żadnej dodatkowej aplikacji do tego?
  • Odpowiedz
@LuK1337: Dzięki udało się aktywować serial port przez adb i aktywować profil ROW-Commercial :)
I tak, to jest oficjalny LOS 15.1
Co prawda nie ma żadnej ikonki w pasku stanu, ale pokazuje, ze IMS jest zarejestrowany, rozmowy też działają po LTE :)

@Clear: Na wcześniejszym Cubocie H3 mi działało to nie uwierzę że na czymkolwiek innym nie zadziała ;)
mjnck - @LuK1337: Dzięki udało się aktywować serial port przez adb i aktywować profil...

źródło: comment_wGl6aFv2DchUR3EYoFRkXggwsoxK0kf2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuK1337: Jest jakiś powód dla którego tej ikonki nie chcecie dodawać?
Jakiś czas temu przeglądałem listę wspieranych telefonów i maintainerów i teraz Twój nick znajomy mi się wydawał ;)
  • Odpowiedz