Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidzę być kobietą.
Nie wiem jak mężczyźni na tym portalu mogą mówić, że kobiety mają łatwiej. Życie kobiety jest upierdliwe, sprawiające ból, kosztowne i wciśnięte w sztywne ramy.
Kobiety są zmuszane do noszenia niewygodnych ubrań, jak to jest, że ubrania mężczyzn mogą być wygodne, ale znaleźć eleganckie ubranie wyjściowe dla kobiety, które jednocześnie byłoby w miarę wygodne to koszmar.
Wszystko jest obciskające buty powodują ból stóp, nawet jeśli to nie są szpilki. Serio, wygodne są tylko zwiewne sukienki, ale one jednak powodują konieczność założenia odpowiednich butów.
Seks, spora część kobiet nie ma orgazmu, seks dla kobiet jest związany często z bólem. Odpowiednikiem penisa u kobiet jest łechtaczka, ale zmusza się nas, abyśmy podczas stosunku czuły się niekomfortowo, bo w nasze ciało jest coś wbijane. A jeśli już dojdzie do seksu oralnego to oczywiście mężczyźni jak zwykle mają z górki, minetka jest o wiele mniej angażująca niż robienie loda. Do tego mężczyźni zmuszają kobiety do różnych praktyk typu spust na twarz, połykanie spermy, głębokie gardło, sami oczywiście nic od siebie nie dając.
Dodatkowo życie kobiety jest o wiele droższe niż mężczyzny, kosmetyki są droższe i jest ich o wiele więcej, fryzjer, kosmetyczka, ubrania (bo do każdej sukienki potrzeba rajstop i odpowiednich butów, nie ma tak jak w przypadku mężczyzn, że do większości spodni założy te same buty).
Równouprawnienie, trzeba za siebie płacić, bo książę nie zapłaci oczywiście, a jak wiadomo życie kobiety jest o wiele droższe od mężczyzny, więc zostaje mniej pieniędzy na inne rzeczy.
Antykoncepcja, mężczyźni zmuszają kobiety do trucia swojego organizmu, wiadomo, aby uprawiać seks, który sprawia ból kobietom.
Praca, jak wiadomo pracodawca zatrudni mężczyznę, a nie kobietę, bo wiadomo, baba zaraz zajdzie w ciąże. Młodym kobietom jest o wiele ciężej znaleźć pracę, a do tego mają większe wydatki niż młodzi mężczyźni.
A jak już kobieta chce zajść w ciąże to to ona musi ponosić cały ciężar związany z dzieckiem. Czy ktoś słyszał o przypadku, gdzie dziecko przeszkadzało mężczyźnie w karierze? Dla zwyczajnej kobiety to chleb powszedni.
Przegrywy narzekają, że mają gorzej. Ich argumenty? Trudniej im znaleźć przygodny seks, kobiety mają prosto, bo mają cipę. Hur hur hur. Drugi argument to to, że w sądach mężczyźni rzadziej dostają dziecko do wychowywania, ale żaden nie pokazuje statystyk ilu tatusiów w ogóle stara się o to, bo te dane są już niezbyt pasujące do tezy.
Podsumowując, bycie kobietą jest cięższe niż posiadaczy penisa.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 113
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo nigdy nie robiłaś minetki, albo robiłaś słabą ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do wydawania hajsu na fryzjera, kosmetyczki itd, to jest to Twój wybór. Mój przykład
- Fryzjer 0 zł - mam długie loki, które łatwo podciąć, nie farbuję, bo są kasztanowe, więc po co?
- Kosmetyczka 0 zł - nie mam potrzeby - naturalne peelingi, rzucenie fajek dwa lata temu i regularna pięlęgnacja wystarczają,
  • Odpowiedz
@Domiman: Wielu mężczyzn ma kłopoty z rozmawianiem o swoich emocjach i to może być ważnym powodem, który wyjaśnia te samobójstwa. Gdy kobiety mają koleżanki to często rozmawiają z nimi o swoich problemach, co pomaga je rozpracować i zdjąć z siebie ten ciężar. Może mężczyźni też powinni rozważyć taki sposób wyzwalania emocji. To nie jest takie łatwe, bo społeczeństwo wymaga od nich "męskości", która często jest pojmowana jako znoszenie problemów bez słowa,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz, nie brałbym wypowiedzi wykopków jako jakiś archetyp czy właściwy schemat funkcjonowania w związkach czy społeczeństwie. Zresztą, mówiąc kolokwialnie, jeden lubi ładować w tyłek, a drugi woli zabawy jak u Krychowiaka. Kwestia dogadania się. Zmuszanie do określonych praktyk seksualnych podpada poniekąd pod gwałt.
Odnośnie wpisów się nie wypowiem, bo nie czytałem.
  • Odpowiedz
@esci może to, że społeczeństwo wymaga by wyglądała jak kobieta, jakby jakąś ładną laska nagle ubrala się w spodnie szerokie to by była wysmiewana przez kobiety i mężczyzn, że co ze sobą robi xd @kt13 no ja się na przykład zgadzam z nią, bo rzeczywiście wymaga się od kobiet ładnego i młodego wyglądu, więc wydają na to o wiele więcej kasy niż mężczyźni, którzy nie muszą kupować kosmetyków i ładnych ubrań. Do
  • Odpowiedz
@RustyJames meżczyzni nie musza kupowac kosmetykow i ladnych ubran xD a kobiety to musza? Problemy 1 swiata normalnie. No racja. Meżczyzni nie musza. Sam widuje na ulicy codziennie mase chłopów śmierdzących i w porwanych za małych i za dużych ciuchach. #!$%@? o szopenie
  • Odpowiedz
, ale przecież zwierzanie się przed kumplami chyba nie jest takie złe?


@wszystkiekoty: nie, to nie działa, u mężczyzn panuje kult siły i niemal nikt nie chce mieć w pobliżu osób z problemami. To jest taka pozostałość z dawnych czasów gdzie nieporadnych spychało się na margines bo osłabiają grupę. Przykładowo wystarczy powiedzieć że nie masz prawa jazdy i już bardzo często zaczyna się jechanie od nieudaczników i teksty w stylu ,,to
  • Odpowiedz
WybitnaPantera: @AnonimoweMirkoWyznania:
1. Nikt nie zmusza do kupowania drogich, czy jakichkolwiek kosmetyków.
2. Nie musisz mieć setki par butów do każdej sukienki, bluzki, kurtki, spodni, torebki, okularów...
3. Nikt nie zmusza ciebie do posiadania dziecka jeśli jest to dla ciebie problem. Może to i nawet lepiej, bo nie zrobisz kolejne nieszczęście, czy innego szkodnika.
4. Skoro nie potrafisz dobrać ubrać to czyj to problem? Twój, czy to że jesteś kobietą?
  • Odpowiedz
ŁadnyTyran: Podpisuję się rękami i nogami. Zwłaszcza z seksem. Nigdy nie miałam orgazmu "prawdziwego", a ten łechtaczkowy pojawia się po godzinnej stymulacji, każde zbliżenie mnie boli (nawet z długą grą wstępną, która też potrafi trwać godzinę), a już urodziłam dziecko. Trzeba żyć dalej ʕʔ. Wolałabym być facetem. Wkładać do ciepłej cipki i wsio. A nie, tu ci rosną jakieś włoski na ciele, musisz się ich pozbyć,
  • Odpowiedz
@esci ile Kosmetyków potrzebujesz? Xd dezodorant jakiś perfum który pewnie i tak ktoś ci kupi na święta i jakis żel xd ubrania to wiadomo, ale ja kupuje raz na pół roku parę ładnych i nie potrzebuje jakoś dużo. to wszystko przynajmniej dla mnie. A kobieta o wiele więcej, ja tam lubię jak ma dobre perfumy, ładnie pachnie i jest wygolona, ma ładne ubrania podkreślające jej sylwetkę a to kosztuje niestety. I kobiety
  • Odpowiedz
@RustyJames to że ty kupujesz ciuchy raz w roku i masz jeden perfum i dezodorant to nie argument. Jak mój stary jest pijany to mam powiedzieć, że każdy pije? Postrzeganie społeczne i kwestia związków - nic nie mówię w tej kwestii być może i 1 i 2 strona ma triche racji. Ale jesli będąc kobietą lub mężczyzną i ciśnie się takie #!$%@? nt ubrań czy kosmetyków to nie mam pytań. Z resztą
  • Odpowiedz