Wpis z mikrobloga

Ogarnij ziomka. Moj dobry przyjaciel walił koks i jednocześnie chlał i walił fecisko. Po pół roku jak mnie nie było w Polsce to ledwo go poznałem w gadce. Wcześniej wygadany ogarnięty chłopak, teraz trzeba od niego każde słowo wydusić. Po paru latach sytuacja wygląda tak, że nie pracuje, ma trójkę dzieci i na pytanie jak to utrzyma mówi: nie wiem. Matka im za wszystko buli bo on ma zawieche w mózgu
Ja to nie wiem jak mozna sie uzależnić od pradu, ja #!$%@? rok czasu i jak mi zabraklo to przestalemj tyle.
Ogolnie bardziej uzalezniajace jedt polaczenie z ziplem. Bo jak #!$%@? sam prad to nie zasniesz, a zielskiem przepalisz i #!$%@? kimasz
@Defect Mam kolegów kulturystów którzy nie schodzą ze sterydów miesiącami, często przez weekend piją i są normalni, spokojni tzn. bez różnicy. To kwestia psychik,i ilu ludziom po kilku piwach się włącza agresja...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaszlakmain: mój kumpel poszedł do kibla w pubie wciągnąć kreskę. W tym czasie do pubu weszło dwóch policjantów na służbie i jeden z nich prosto do kibla, żeby się wyszczać. Pech chciał, że kumpel nie zamknął drzwi na zamek, bo byliśmy wśród swoich. Policjant wchodzi i słychać...