Wpis z mikrobloga

#pkp #pociagi
Jadę pociągiem, nawet spoko pociągiem bo dartem, ledwo usiadłem i już sie w-------m. Płace to siedzę, obowiązuje rezerwacja miejsc. Co to za chora moda wkracza, ustąp, przeproś, wstań, ja p------e, odgórnie nakazywanie odpowiedniego zachowania, jakie to jest w---------e. Bilety kupuje sie wcześniej a jak już nie było miejsca to dana potrzebująca osoba ma język i potrafi mowić.
ciekawosc7 - #pkp #pociagi 
Jadę pociągiem, nawet spoko pociągiem bo dartem, ledwo us...

źródło: comment_jvcjWOP20lf9XaH2tir6lksbJWj3Rave.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@ciekawosc7 Aż przypomniała mi się pewna historia. Ziomek sobie siedział w autobusie, jakaś stara kobieta mówi żeby jej miejsca ustąpił, a on powiedział, że ona się już w życiu nasiedziala ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Gr3gor: to darty jeżdżą bez rezerwacji? Tak sie da w ogóle? jeśli tak jest, to trochę wyjaśnia, ale mimo wszystko ludzie potrafią mowić, a jak nawet nie potrafią to zaczepienie reka bedzie Ok, zrozumiałbym xD
  • Odpowiedz
@ciekawosc7: jak jeździłam pksem też mnie to w-------o. Wiadomo, że studenci jak są święta to wracają w wypizdowia w rodzinne miejscowości, człowiek kupuje bilet tydzień wcześniej, by w ogóle się załapać na podróź a potem mu stara prukwa marudzi całą drogę, że młody i siedzi, a ona musi 3 godziny stać...powinna się cieszyć, że ją kierowca zabrał w ogóle
  • Odpowiedz
@ciekawosc7: sa takie przypadki, że musi jechać albo coś sie dzieje po prostu bardzo uniwersalne to, nikt nie kaze Ci zejsc z wykupionego miejsca, jezdzac pociagami nie raz mi sie zdarzyły sytuacje podbramkowe np coś sie wydarzyło i były zmienione niektóre wagony przez co ludzie miejsc nie mieli bo część cyfr była część nie i wtedy właśnie ludzie po prostu tracą dezorientację co teraz
  • Odpowiedz
@ciekawosc7: Nie wiem ile masz lat, ale niestety nowe pokolenie nie ma grama kultury jak widać po Twoim wpisie. D--a Cie boli że jest napisane "proszę" ustąpić miejsca osobom starszym, niepełnosprawnym i w ciąży ? Tam jest prośba nie ma żadnego nakazywania, jak ktoś jest dobrze wychowany i młody to wstanie i ustąpi miejsca ... Inny obróci głowę w szybę i będzie udawał że nic nie widzi - życie.
  • Odpowiedz
  • 22
@trafiq: ale mi nie chodzi o formę tylko o sam fakt istnienia takiej naklejki XD ktoś chce usiąść, ma mordę i potrafi ja otworzyć. Nie trzeba mi k---a co dwa metry o tym przypominać, zawsze ustąpię jak ktoś mnie o to poprosi, ale jak stoi jakaś prukwa nade mną i p------i coś do siebie pod nosem to c---a nie wstanę, mam sie Jeszcze domyślać, no na pewno xd
  • Odpowiedz
@Gr3gor: W pendolino też są, do tego wyświetla się to samo na tych ekranach co kilka minut, a w EIP rezerwacja jest zawsze obowiązkowa i ponoć nie sprzedają więcej biletów niż jest miejsc, więc w sumie jak ktoś jedzie takim eip to musi mieć miejsce, a jeśli nie ma to widocznie w----ł się na krzywy ryj więc niech stoi czy coś ;s

@ciekawosc7:
Na długim dystansie bym nie
  • Odpowiedz
@ciekawosc7: Przecież za bycie chamem do aresztu nie trafisz. Więc w czym problem? Myśl sobie o przestrzegających zasad, co chcesz, ale pozwól innym myśleć o twoim zachowaniu, jak chcą. Krótko.
  • Odpowiedz
@biliard: ale o czym ty do mnie p--------z xD gdzie ja zabraniam myśleć o moim zachowaniu innym ludziom co chcą xD co to k---a jest za wypowiedz xD widze rochę szamba sie wylało. Ja w społeczeństwie jestem miłym uczynnym i dobrym człowiekiem, ustępuje miejsca, mowię dzień dobry i dowidzenia. Nie lubię po prostu jak coś mi sie narzuca, a tym bardziej jeśli za coś zapłaciłem a potem miałbym z tego
  • Odpowiedz
@trafiq ciężarnej ustapie bez słowa, starszej osobie jak poprosi ale k---a niepelnosprawnemu za nic w świecie. Nie ma żadnego powodu żeby on miał pierwszeństwo do tego żeby posadzić swoje n---------e dupsko. I możesz mnie nazywać niewychowanym ale roszczeniowa postawa niepełnosprawnych w-----a mnie najbardziej na świecie. Skoro matka zdecydowała się urodzić to niech ma na tyle mózgu żeby wbić do głowy, że nie jest w żaden sposób uprzywilejowany.
  • Odpowiedz