Wpis z mikrobloga

#pkp #pociagi
Jadę pociągiem, nawet spoko pociągiem bo dartem, ledwo usiadłem i już sie w-------m. Płace to siedzę, obowiązuje rezerwacja miejsc. Co to za chora moda wkracza, ustąp, przeproś, wstań, ja p------e, odgórnie nakazywanie odpowiedniego zachowania, jakie to jest w---------e. Bilety kupuje sie wcześniej a jak już nie było miejsca to dana potrzebująca osoba ma język i potrafi mowić.
ciekawosc7 - #pkp #pociagi 
Jadę pociągiem, nawet spoko pociągiem bo dartem, ledwo us...

źródło: comment_jvcjWOP20lf9XaH2tir6lksbJWj3Rave.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciekawosc7: to są osoby, które nie ustąpiły by miejsca kobiecie w zaawansowanej ciąży lub niepełnosprawnemu? Gardzę
I dobrze, że ta informacja tam wisi, bo być może trafi do Waszych małych móżdżków jak należy się zachować.
  • Odpowiedz
@ciekawosc7 @KRISSVector ostatnio sporo jeżdżę PKP i za każdym razem jak tylko zgłoszę że jestem w ciąży pani w okienku wystawia bilet do przedziału dla kobiet w ciąży, a gdy kiedyś nie było miejsca to dostałam miejsce w przedziale dla osób niepełnosprawnych. Parę dni temu jakiś student kupował bilet u konduktora i nie było za bardzo miejsc to konduktor zapytał się mnie czy wyrażam zgodę żeby on jechał w tym
skrzat009 - @ciekawosc7 @KRISSVector ostatnio sporo jeżdżę PKP i za każdym razem jak ...

źródło: comment_6Mzm92VpOpzvl5u6IjgrGCLVGz2V8QSl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciekawosc7: To dzisiaj w kasie w Auchanie miałem historię pt. "Po ch** pytać" , wisi na kasie kartka że kobiety w ciąży i niepełnosprawni mają pierwszeństwo, kończę pakować zakupy a za mną karynka "o takiego chu puszczają taka to kartka, mendy jedne (...)" Bo powiedzieć za ciężko, szczególnie że nie była to locha w 9 miesiącu, mogła być po prostu lekko ulana
  • Odpowiedz
@trafiq: ja cię pozdrawiam. Jak ktoś potrzebuje tego miejsca to zapyta o ustąpienie, a nie wisi stara baba i popycha, pluje, mlaska i narzeka. Taka niech s-------a, normalni ludzie zapytają czy można ustąpić.

Mimo wszystko w takiej np. Walencji w regulaminie i samych autobusach są specjalne miejsca dla ciężarnych i starszych, możesz tam usiąść, ale jak przyjdzie ktoś taki to musisz ustąpić miejsca
  • Odpowiedz
D--a Cie boli że jest napisane "proszę" ustąpić miejsca osobom starszym, niepełnosprawnym i w ciąży ?


@trafiq: przecież ta kartka obowiązuje tylko w przypadku nienumerowanych biletów. Dalszy wywód nie ma sensu, ponieważ OP by dostawał baty od takich "głośno-komentujących" za to że kupił bilet z miejscówką, a PKP go "namaściło" by oddał swoje miejsce, a cham i prostak nie chce tego zrobić.
  • Odpowiedz