Wpis z mikrobloga

Witam,
Od jakiegoś czasu zastanawiam się na jakie studia iść. Jestem doświadczonym informatykiem, zajmuję się tym od dziecka. W tym roku kończę technikum mechatroniczne z dobrymi wynikami i zachowaniem wzorowym. Myślałem nad studiami informatycznymi, ale tam mnie już za dużo nie nauczą, więc pomyślałem, że fajnie byłoby nauczyć się czegoś nowego. Dodam jeszcze, że jestem profesjonalnym grafikiem 3d (Commissions i te sprawy), umiem biegle mówić po angielsku i trochę po hiszpańsku (byłem na praktykach w Sewilli). Polecicie mi jakieś ciekawe kierunki techniczne?

#studbaza #studia #it #informatyka #mechatronika #kiciochpyta #pytanie #grafika3d
  • 16
@kreyg: zarządzanie i marketing to mało ambitne kierunki. Prawo może i jest, ale to nie dla mnie... Ja wolę coś praktycznego.

@LegoCiemnyLas: Człowiek chce osiągnąć coś więcej niż zwykły szary człowiek i już piszą, że wielkie ego...
@Dmitryj: nie odpowiedziałeś na pytanie( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mój przytyk do twojego ego odnosi się do twojej wypowiedzi "Jestem doświadczonym informatykiem..", "Myślałem nad studiami informatycznymi, ale tam mnie już za dużo nie nauczą..."
@LegoCiemnyLas: Porównałem sobie materiał niektórych uczelni z tym co się samemu nauczyłem na amerykańskich tutorialach - jestem więc przekonany co do mojej racji.

I jeżeli tak Ci zależy na tej odpowiedzi: Nie - nie było u nas takich konkursów, tylko mechatroniczne i elektroniczne.
@Dmitryj: Te kierunki są ambitne tylko przez to że uczelnie idą na masówkę psuje to o nich opinię. Jeżeli wolisz coś praktycznego pokrewnego z informatyką mogę polecić automatykę, mechatronikę, elektronikę. Wejdź sobie na stronę którejś politechniki i zobacz jakie tam są kierunki i specjalności bo branże są naprawdę szerokie.