Wpis z mikrobloga

Kisnę, że w tym matriarchalnym państwie 38% kobiet dalej twierdzi, że mają mniejsze prawa od mężczyzn. Pewnie to te same kobiety, które są za obowiązkową służbą wojskową (oczywiście tylko dla mężczyzn) i za późniejszymi emeryturami dla mężczyzn. W naszym kraju faceci mają mniejsze prawa od zwierząt. Stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet wynosi 8:1. To państwo i te kobiety nas wyniszczają. A one nadal są na tyle bezczelne żeby twierdzić że mają mniejsze prawa od nas. Najchętniej 99% facetów by zamknęły w obozach pracy, pozostały 1% tych, którzy są chadami przeznaczyły by do reprodukcji. Tylko kobiety ze wschodu mają w większości RiGCZ. Wolę Rosjankę, która zarazi mnie HIV, niż p0lkę która będzie mnie traktowała jak ludzkie gówno.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
Pobierz R.....0 - Kisnę, że w tym matriarchalnym państwie 38% kobiet dalej twierdzi, że mają ...
źródło: comment_8tlI3xm14z4a9KrVMbJB1IZPrkySnT5I.jpg
  • 95
@Risk960 tak. Z pewnością. Byłego męża, bo był taka pierdołą że nawet ja wymiekłam. Kopnelam go w dupe z marszu jak wylazła z niego miernota.
Jak m'a mnie nie dotknąć skoro jako kobieta jestem obwiniana o samobójstwa tchórzy i wasze porażki życiowe? Szukajcie problemów w sobie a nie w nas. Dziwisz się że nikt was nie chce jak wy własne niepowodzenia zwalacie na przeciwna płeć, bo tak I już? Przecież te niepowodzenia
@Risk960: Już dawno mówiłem, aby założyć ruch maskulistyczny oraz rasistowski. Biały heteroseksualny mężczyzna ma jeden atut: pracuje na każdego i posiada większość w swoich łapach. Te wszystkie idiotyczne parytety przechodzą, bo nie ma jednej wspólnej więzi na mocy której można wspólnie decydować. W innym wypadku reszta ras(oprócz równie dyskryminowanych chińczyków, koreańców czy japońców) może życ tak na prawdę pod dyktando białasów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba w