Wpis z mikrobloga

Kisnę, że w tym matriarchalnym państwie 38% kobiet dalej twierdzi, że mają mniejsze prawa od mężczyzn. Pewnie to te same kobiety, które są za obowiązkową służbą wojskową (oczywiście tylko dla mężczyzn) i za późniejszymi emeryturami dla mężczyzn. W naszym kraju faceci mają mniejsze prawa od zwierząt. Stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet wynosi 8:1. To państwo i te kobiety nas wyniszczają. A one nadal są na tyle bezczelne żeby twierdzić że mają mniejsze prawa od nas. Najchętniej 99% facetów by zamknęły w obozach pracy, pozostały 1% tych, którzy są chadami przeznaczyły by do reprodukcji. Tylko kobiety ze wschodu mają w większości RiGCZ. Wolę Rosjankę, która zarazi mnie HIV, niż p0lkę która będzie mnie traktowała jak ludzkie gówno.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
R.....0 - Kisnę, że w tym matriarchalnym państwie 38% kobiet dalej twierdzi, że mają ...

źródło: comment_8tlI3xm14z4a9KrVMbJB1IZPrkySnT5I.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArafSlow to ty zacząłeś od obrażania a nie ja. Twoi rodzice kompletnie #!$%@? twoje wychowanie. Jako matka bym czegoś takiego nie zniosla, bo jak można #!$%@? tak wychowanie dziecka?
Chyba że sama miała cię w dupie, to zrozumiem.
  • Odpowiedz
@NieMaSzans to że ty niczego nie osiągnął es i uważasz że tylko facet może coś osiągnąć i tylko facet może zarabiać to powodzenia w życiu że swoim spaczonym świecie. Pogodz się z tym że takie #!$%@? I pasożyty istnieją a my nie zamierzamy z takimi żyć całe życie.
  • Odpowiedz
@Risk960: A może to są świadome kobiety? Skoro mają świadomość tego że są na uprzywilejowanej pozycji, to czemu miałyby w ankiecie odpowiadać, że mają takie same prawa jak meżczyźni?
  • Odpowiedz