Wpis z mikrobloga

Kisnę, że w tym matriarchalnym państwie 38% kobiet dalej twierdzi, że mają mniejsze prawa od mężczyzn. Pewnie to te same kobiety, które są za obowiązkową służbą wojskową (oczywiście tylko dla mężczyzn) i za późniejszymi emeryturami dla mężczyzn. W naszym kraju faceci mają mniejsze prawa od zwierząt. Stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet wynosi 8:1. To państwo i te kobiety nas wyniszczają. A one nadal są na tyle bezczelne żeby twierdzić że mają mniejsze prawa od nas. Najchętniej 99% facetów by zamknęły w obozach pracy, pozostały 1% tych, którzy są chadami przeznaczyły by do reprodukcji. Tylko kobiety ze wschodu mają w większości RiGCZ. Wolę Rosjankę, która zarazi mnie HIV, niż p0lkę która będzie mnie traktowała jak ludzkie gówno.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
R.....0 - Kisnę, że w tym matriarchalnym państwie 38% kobiet dalej twierdzi, że mają ...

źródło: comment_8tlI3xm14z4a9KrVMbJB1IZPrkySnT5I.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uriel_ck: Wg ciebie facet jest od zarabiania. Jak facet ma problem to nie jest pierdołą. Jest facetem z problemem. A jak wychodzi z niego pierdoła na dodatek #!$%@?ńska to jest pierdołą albo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: Jak ty zarabiasz dawaniem dupy to twoja sprawa. Jak robiła to matka - to pogadaj z nią o tym, że ci ta świadomość zniszczyła życie. Jak robi to siostra - też z nią porozmawiaj. Szkoda dziewczyny. Jak robi to twoja dziewczyna - to się z nią rozstań, a nie przyrównuj każdej świetnie zarabiającej i stanowisku kobiety do #!$%@?, która zarabia dawaniem dupy. Twój nick doskonale odzwierciedla twój stan umysłu.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: W przeciwieństwie do większości z was, którzy myślą że wiedzą coś o naszej psychice- ja coś o psychice mężczyzn wiem. Wiem też, że zwykle mężczyźni zabijają się z powodu kłopotów rodzinnych lub finansowych. Bardzo często się to zdarza. Nie mówiąc o popełnianiu samobójstwa rozszerzonego.
Facet stracił pracę, ma świadomość że rodzina jest w ciężkiej sytuacji finansowej? Po #!$%@? szukać nowej na już, jakiejkolwiek, skoro się można iść powiesić?
Masz
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: Biuro pana prezesa znajduje się na tym samym piętrze, co moje. Chociaż tak - wolałąbym by było kilka pięter niżej.
Sprzęt do nurkowania jest drogi? Chyba dla ciebie. Zapewne też twoje możliwości finansowe przerastają wszelakie patentny.
Ja na kasie pracować nie będę, ale nie widzę też powodów dla których miałabym nie szanować pracujących na kasach. Muszą się dzień w dzień z taką klientelą jak ty użerać, uważam że już
  • Odpowiedz
@joyko: Obie strony potępiam tak samo, nie działą to na zasadzie "a bo my jesteśmy lepsze, a oni gorsi". Mogę mieć surowe poglądy, można się ze mną nie zgadzać, ale tak samo potępiam obie strony i tak samo staję po stronie obu płci, ale nie pozwolę by ktoś obrażał mnie na podstawie płci, tylko dlatego że "jemu się wydaje" albo miał kolegę, kolegi, znajomego, któremu się nie ułożyło.
Jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: Wy i wojna. Chyba w Call of Duty albo jako mięso armatnie. Wy jesteście bardziej zniewieściali niż ktokolwiek mógł to kiedykolwiek przewidzieć.
Oczywiście, wy "mężczyźni" nas wystawicie, bo #!$%@?. Pomijam już fakt, że to wy każdą wojnę wywoływaliście. Faktyczni mężczyźni zginęli w czasie wojen, została nieduża grupa, która dobre wychowanie i wartości przekazała synom i wnukom, a cała reszta to takie coś, co się określa mianem "mężczyzn". A prawdziwi mężczyźni się łapią za głowę i nie wierzą, że biologicznie jesteście tym samym gatunkiem i tą samą płcią.
Co ty się Rosjan przypieprzyłeś? Martw się o "mężczyzn" ze swojego kraju a nie o Rosjan.
'Niejeden mireczek podziela moje stanie" czytaj: niejedna miękka klucha, która jest bardziej wrażliwa niż jakakolwiek baba, sfrustrowanq, nieśmiała, traktująca każdą kobietę w sposób przedmiotowy i srająca pod siebie ze strachu, że miałby do jakiejś zagadać, a odmowa randki, równa jest obelgom pod adresem kobiety, tudzież sambójstwem, bo uczucia zostały zranione. W skrajnym przypadku odrzucony kochanek, zgwałci odmawiającą, by dać jej nauczkę".
Wy i strzelanie...nawet z procy już nie potraficie strzelać.
O moją dupę się nie martw, martw się o swoją dupę, bo to dzięki wojnom i bitwom my musiałyśmy się nauczyć żyć same i radzić same. Czyli być samodzielne i samowystarczalne. Tak mam silną psychikę, bo muszę ją mieć. A jak widzę mazgającego się faceta, to aż mi się rzygać chce
  • Odpowiedz
@Magdalie: https://stefanaarnio.com/2016/11/19/weak-men-create-hard-times-hard-times-create-strong-men/
Ja mam tylko jedną prośbę, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. nie świadczy to o Tobie zbyt dobrze.
"Śmieszne jest to, że kiedyś to my byłyśmy tymi słabymi i niezaradnymi, potrzebującymi opieki, a teraz wy potrzebujecie nie tylko opieki, ale i matki która was jeszcze cyckiem nakarmi."
bo żyjecie w wygodnym świecie w którym większość wynalazków została wymyślona i opatentowana przez mężczyzn. min. dzięki temu możecie być tak
  • Odpowiedz
@Roman_Polanski: Nie wrzucam. Odpowiedź kieruję do ciepłej kluchy i równie ciepłym jak on sam.

Kolejny niespełniony, że my żyjemy w "wygodnym" świecie, który wy "stworzyliście". Od wieków nawalone testosteronem samce wszystko rozwalają i zabijają. Nie ma znaczenia czy to XVI czy XXI wiek. Radzić sobie musiałyśmy, musimy i będziemy musiały dalej, bo na was nie ma co liczyć. A to jakie są teraz kobiety, to wasza zasługa. Bo pomimo upływu
  • Odpowiedz
@Magdalie: Niespełniony ? Po prostu suche stwierdzenie faktu.
"A to jakie są teraz kobiety, to wasza zasługa."
Półprawda. Po prostu tinder , łatwy dostęp do antykoncepcji, + przechodzenie zachodu w laicyzm pokazał co potraficie i jakie jesteście. 20 latki chwalące się tym że bzyknęły ponad 100 mężczyzn .Tzw. "spermiarze" jeszcze bardziej potęgują problem.
" Radzić sobie musiałyśmy, musimy i będziemy musiały dalej, bo na was nie ma co liczyć."
"Pozostaje
  • Odpowiedz
@Roman_Polanski: Naucz się rozpoznawać mężczyzn od samców. Nie mam złego zdania o mężczyznach tylko o samcach. Ja jestem w związku z mężczyzną, bo go kocham, a nie traktuję go jako wora na spermę z wyrzutnią plemników. Samce i spermiarze tak traktują kobiety - jak worki na sperme. Dlatego jak na takich trafiamy, co to myślą że mając fiuta są naszymi władcami, to wolimy być same niż z wami, bo z
  • Odpowiedz