Wpis z mikrobloga

@itec: wszystko zależy od tego kiedy i gdzie się wybierasz. Jeśli chodzi o polskie góry i warunki bez śniegu - spokojnie wystarczą Ci buty z grubą podeszwą i przeciwdeszczowa kurtka, a to spokojnie dostaniesz w decathlonie. Nie ma co wariować i wydawać niebotycznych kwot na profesjonalny sprzęt jeśli idziesz sobie tylko pochodzić po górach na szlakach, chyba, że chcesz się wspinać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@pilot1123: koszulę termiczną / techniczną, bluzę oddychająca, może jakiś polar też, buty przydałyby się, a jeszcze spodnie
kurtkę jakąś zimową mam, czapkę, komin oraz szalik też mam
@itec: Sam z Decathlonu mam sporo ubrań i butów i generalnie zawsze byłem z nich bardzo zadowolony, ze względu na stosunek cena/jakość.

Jedynie mogę mieć zastrzeżenia do butów. Często za 100-200 zł więcej można już wybrać coś z bardziej znanych i renomowanych marek. Jeśli planujesz coś więcej po za jednym weekendem w górach w ciągu roku, to jednak warto tutaj zainwestować w coś lepszego
( ͡~ ͜ʖ ͡°
@Szanowny_Wykopek: z decathlonu w sumie miałem jedynie ubrania do biegania, a tam zbyt wiele nie trzeba - tanie koszulki był, więc brałem. Myślę, że nie raz pójdę w góry, ale na początek myślę by kokosów nie wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@itec: Z górskich ubrań, to mam z Deca buty, spodnie i stuptuty. Niejedno już w Tatrach widziały i jakoś nigdy nie miałem powodu do narzekania.