Wpis z mikrobloga

Ale chciałbym mieć taką dziewczynę, być z nią od 16 roku życia, wspólnie wkraczać w dorosłość, planować przyszłość i razem z nią się zestarzeć. Nie chcę ruchać szmuli po klubach i zmieniać je jak rękawiczki jak Chad. Mi wystarczyłaby tylko jedna, ale prawdziwa. Mając 21 lat szanse na znalezienie takiej miłości drastycznie maleją, bo dziewczyny o których piszę znalazły już taką właśnie osobę jak ja, a te które są w tym wieku same, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest z nimi coś nie tak. Moją jedyną nadzieją jest to, że w wieku 22 lat, w momencie w którym kończy się mój 2 letni plan wychodzenia z przegrywu, znajdę 18 i będę miał namiastkę tego co straciłem. Przyznam, że wolałbym mieć rówieśniczkę, ale znalezienie normalnej w tym wieku graniczy z cudem, a im później tym gorzej.

#przegryw #tfwnogf #gorzkiezale #zwiazki
T.....o - Ale chciałbym mieć taką dziewczynę, być z nią od 16 roku życia, wspólnie wk...

źródło: comment_yI200zjfLiqkCH9yuZyN3fkr6INoL3Bi.jpg

Pobierz
  • 60
@rockypiotr: 20 i 16 lat to jest dość duża przepaść intelektualna, dlatego teraz nie chciałbym być w takim związku, jedynie jakbym sam był w tym wieku. Ale myślę że jak będę mieć 22 lata i znajdę 18 co napisałem w poście to myślę, że jeszcze ujdzie