Wpis z mikrobloga

Mam wrazenie, ze zajechalem metabolizm, bo juz prawie 3. tydzien wszystko stoi (waga i obwody)...

Wzrost: 180
Waga: 92.5kg (20.11.2018 bylo 100.2kg, 8.01.2019 94.1kg, 31.01 92.5kg, dzisiaj 92.7 - dwa dni temu waga pokazywala 91.8)
2x w tygodniu trening silowy, pozostale dni cardio - okolo 15min interwaly i 20min wolnej jazdy
Mam prace siedzaca.

Ogolnie waga mi sie strasznie waha, waze sie naczczo i czasem widze 91.8~, a innego dnia 93~. Waze sie co okolo 4 dni.

Motywacja spadla juz do kompletnego zera, w zasadzie jestem w kropce i totalnie nie wiem co zrobic. Frustruje sie, ze jem tyle ile mam rozpisane i wszystko stoi, zero progresu.

Aktualnie jem 2100 kcal

Zastanawiam sie czy nie podbic do 2400 tak jak mialem przed scieciem (wtedy spadlo te prawie 8kg), ale tez mialem zastoj ponad tydzien i spanikowalem i scialem.

Mirki doradzcie, bo kompletnie nie wiem co juz robic, odechciewa mi sie juz tego wszystkiego...

Mialem Cie wolac @Estetykatopodstawa jak wszystko bedzie stac. W ostatnim tygodniu robilem tylko silke bo dosc mocne zakwasy mialem po niej i nie chcialem zameczac organizmu cardio.

Zawolam tez @Kasahara moze cos podpowiesz..

#dieta #mirkokoksy #redukcja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolbis Mordo, trzymaj dietę. Organizm wypełnia komórki magazynujące tłuszcz woda, żeby być przygotowanym na jego uzupełnienie. W końcu ta woda zejdzie. I nagle Ci zejdzie kilka kg. Waz się częściej i zobaczysz tendencję spadkową. To normalne że jest nawet kilka kg wahania.
  • Odpowiedz
@kolbis:

Raczej metabolizmu nie zajechałeś. Ale dla samej psychiki I CUN zwiększ sobie kalorykę na jakiś czas dp tal 2500 minimum. Możesz dodać jakiś adaptogen.
  • Odpowiedz
@AndyMendy: glowny cel redukcja, na jesien/zime zajac sie sylwetka
@DywanTv: czyli taki zastoj na kilka tyg nie jest alarmujacy? trzymac bede trzymal, ale wiesz jak to jest jak cos robisz i nie widac efektow :<

@Kasahara: 1 - 2 tyg wskoczyc na 2.5k? tak zamierzalem od tego tygodnia, chociaz tydzien podbic i zobaczyc co bedzie. Jestes w stanie jakis polecic? Bo widze, ze to tez na stres, ktorego mam calkiem sporo w ostatnich miesiacach.

Z pomiarow dzisiejszych jeszcze widze, ze jakies 2cm w bicku przybylo (nie wiem czy szybko czy wolno,
  • Odpowiedz
@kolbis Nie wiem czy kilka tygodni to nie za długo. Odpowiedz sobie najpierw na pytanie czy naprawdę jesz tyle, ile mówisz. Dobrze wliczasz oleje, na których smażysz? Na pewno wszystko wliczasz?
  • Odpowiedz