Wpis z mikrobloga

@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: Na sebiksa to jeszcze powinny być wymiary 2x2( ͡~ ͜ʖ ͡°). Obczaj Soutaiseiriron (celowo nie wołam). Koleś nieźle wychodzi z przegrywu wrzucał foty z zakolami cóż wyglądał słabo. Teraz walną 0 i jest super, tylko ten dla odmiany jęczy, że ma rudą brodę.
A z takimi zakolami i tak widać kształt czaszki ¯\_(ツ)_/¯ Jako różowy stwierdzam że przy postępujących zakolach lepsze 0 niż hodowanie wyspy na
@MilionoweMultikonto: gościu, nie masz pojęcia o tym co przeszedłem i przechodzę każdego kolejnego dnia przez #p0lka patrycja, ale skoro tak nalegasz to ci streszczę, bo mi żal ciebie jak się kiedyś wyłożysz na takim durnym myśleniu

W punktach najszybciej
1. Zakochałem się
2. Napisałem wiersz (tak, wiersz na wyznanie, nie na zaręczyny), samodzielnie na 26 wersów, w którym zawarłem wszystko to co chciałem, chciałem to przekazać w taki sposób aby zobaczyła
@MilionoweMultikonto: ty też nic nie wnosisz zakłamany normiku, lecisz na czarno
@helga-von-klusken: pies sąsiada nie znisczyłby mi całego życia
@pierogu: na pewno nie powinien usprawiedliwiać się kłamstwami i miec w dupie co się ze mną dzieje, kiedyś przez nią zakończę swą nędzną wegetację i jestem pewny, że nawet jak sie dowie to i tak będzie miec na to wywalone
@helga-von-klusken @pierogu: i nie dziwię się że mówią to