Wpis z mikrobloga

jak mnie denerwuje jak ktoś z rodziny jak mnie długo nie widział to rzuca tekstami "aleś wyrósł", "ale zmężniałeś", "to już dorosły mężczyzna"
Karłowatość 168,5cm - to ma być ten wyrośnięty, dorosły mężczyzna? To jest własnie ta osoba która zamknie drzewo rodowe.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 76
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: jak nie masz fobii społecznej i w miarę dobre social skille (bo nwm jak u ciebie z tym) to możesz zagadać do laski 4 na 10 i tak nic do stracenia nie masz.

Niski wzrost to #!$%@? sprawa ale jak się nie ma fobii to można jakoś ogarnąć życie
  • Odpowiedz
@fapowiczowski: a jakie mają być social skille 18-latka który w liceum ma tylko 1 znajomego (też przegrywa?
@krytyk1205: one też chcą chada-180. Mam w szkole na humanie taka Natalię który obserwuję juz z 4 miesiące, ciągle lata z jakimś chadem-185 (nie wiem czy jej chłopak, nie da się ustalić). A p0lka która mi zniszczyła życie (162cm) też z chadem-180
  • Odpowiedz
@Forgotten_God: a mnie pasjonuje onkologia bo pasjonują mnie nowotwory i jest to dziedzina w której trzeba dużo dawać od siebie, nie jest to schematyczna dziedzina że jak taka choroba to takie działanie. Tu jest nieszablonowe myślenie i dlatego nią sie pasjonuję
  • Odpowiedz