Wpis z mikrobloga

Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gdańsku, kierunek to Szczecin. Jesteśmy w Gdyni i ktoś już 3 razy do niej dzwonił a ona mówi, że jedzie do Kalisza i wsiadła w dobry pociąg, ale pewnie jedzie okrężną drogą XD. Ta osoba najwyraźniej ciągle jej mówi dzwoniąc, że jedzie złym pociągiem ale ona drze się by jej dał spokój i się rozłącza XD..

Nie wiem jak otagować, pewnie utonie w mikro, ale
#pkp #patologia #heheszki #logikarozowychpaskow
mikau - Jadę pociągiem i przede mną siedzi patusiara z małym dzieckiem, wsiadła w Gda...

źródło: comment_5MyGVnE2r2HXFZsRMT1xYqUuid3RGx7m.jpg

Pobierz
  • 262
@mmamia Typowa różowa, więcej wścieklizny macicy w obronie swojej płci, nawet jeśli druga przedstawicielka #!$%@? manianę typu "wsiądę w pociąg jadący w drugą stronę i nie dopuszczę do siebie informacji i uwag innych osób, że jadę w złą stronę".
Załóż sobie lepiej chomąto i zacznij używać lepszych argumentów niż ad personami do OPa i innych xD
Łyknąłbym tą historię gdybym nie podróżował calej Polski pociągami 26 razy w roku co dwa tygodnie ze względu na zawód.
Ta historia powstała z nudów w podróży OPa i jego wyobraźni, przynajmniej miał zajęcie, wszystko jest zmyślone. Konduktor zawsze sprawdza dokładnie bilet, sto na sto przypadków. Przez rozgłośnie jest nadawany kilkukrotnie komunikat dokładnie opisujący trasę pociągu.
@mikau: cholera czytam i czytam i czuję coraz większe napięcie jaki będzie rozwój sytuacji ;-). Aż sobie po herbatkę pójdę.
OP, robisz dobrze, że jej nie poprawiasz, bo jeżeli ktoś jej przez telefon mówi, to normalny człowiek by spytał współpasażera, albo obsługę pociągu. Pomijając już to, że stacje są ogłaszane itd.
Nie przetłumaczyłbyś jej, szkoda nerwów.
@karolwlodawa: ja na studiach kilka lat jeździłem pociągami co tydzień-dwa i uwierz że dwa albo trzy razy wsiadłem do złego, na szczęści się szybko orientowałem i na pierwszej stacji miałem jeszcze możliwość aby się przesiąść bo była wspólna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

można się czasami pomylić z różnych powodów. Ale uparcie twierdzić że wszyscy się mylą i samemu się nie pokapować to już wyższy poziom ( ͡