Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@FotDK wystarczy pomyśleć logicznie by stwierdzić że ktoś kto nie ma pewności siebie nie bardzo wierzy w siebie zazwyczaj. To tak jakbys komus kto ma depresje powiedzial zeby sprobowal sie nie martwic to wyjdzie z tej depresji
  • Odpowiedz
  • 0
@Saves słuchaj. Miałem w życiu taki kryzys że wszystko po kolei się s---------o aż nie miałem po co z wyra wstawać więc nie trafia to do mnie wcale.

A jeśli to kwestia jednostki chorobowej to się leczy.
  • Odpowiedz
W sumie to co ona od udzielania porad psychologicznych jest i to na instastory czy jakaś modelka z Instagrama XD raczej niewiele mogła napisać a w sumie nawet jakby dała mądrzejsza radę to by nie odniosła raczej skutku
  • Odpowiedz
wystarczy pomyśleć logicznie by stwierdzić że ktoś kto nie ma pewności siebie nie bardzo wierzy w siebie zazwyczaj. To tak jakbys komus kto ma depresje powiedzial zeby sprobowal sie nie martwic to wyjdzie z tej depresji


@Saves: jak w takim razie wam pomóc? Bo nic nie można powiedzieć, bo wasz stan jest beznadziejny i bez wyjścia xD Tak naprawdę próbowaliście coś kiedyś ze sobą zrobić? Bo ja znam osoby które
  • Odpowiedz
@Saves: Powinieneś wziąć poprawkę na to, że te wszystkie celebrytki to tak na moje oko mają jak nie wszystkie to w większości - problemy ze sobą, właśnie z akceptacją i pewnością siebie. I nie piszę tego po to, by je jakoś zgnoić... po prostu od samego zarabiania ciałem już można dostać raka i mieć problemy ze zdrowym postrzeganiem siebie (nie jest łatwo non stop być na świeczniku, pod oceną innych,
  • Odpowiedz
  • 0
@Saves W sumie na rację.
Jaką niby ty byś dał radę dla osoby pytającej?
Jak to jakaś Uber fanka to może zadziała i coś się zmieni.

Chodź w sumie to wykop. Każdy tu uważa że jego problem jest na tyle skomplikowany że nie ma już na to metody i nic tego nie zmieni gdyż się nie da. Oczywiście jest to też pewnego rodzaju choroba i pewnie wymaga leków i terapii ...
  • Odpowiedz