Wpis z mikrobloga

No i stało się - mój sklep otwarty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) więc tak jak obiecywałem #rozdajo
I tym razem nie byle jakie, opcja dla dwóch Mirków/Mirabelek -

Pierwsza wylosowana osoba dostanie malutki █▬█ █ ▀█▀ - Trytowe maleństwo + drewniany brelok z logiem wykopu + drewniany lenny face który po prostu będzie drewnianym lenny face'm - bo to jednak miły symbol jest. Tryt to niszowy temat, ale jako że świeci samo z siebie, to dobrze wiem, że znajdzie jakiegoś plusovitcza.

Druga wylosowana osoba dostanie ode mnie kupon na 50zł w moim sklepie - za tę cenę można dostać parę rzeczy u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) np takie dziadostwo + coś dla dziewczyny, a niech ma xD

To wszystko z waszą pomocą, wiecie? Często potrzebowałem mobilizacji bo jestem jednak straszną bułą która musi mieć nad sobą kontrolę inaczej robię same głupie rzeczy - a pierwszy raz w życiu nie mam szefa, nie mam stabilnej pracy w wyznaczonych godzinach i... No uczę się nowego trybu życia. I sposobów żeby samemu sobie nie walnąć w łeb za bycie sobą. xD Pełno błędów za mną, trochę wniosków, teraz powoli porządkuję w końcu wszystko co wymaga porządkowania.

Nie oczekuję, że wyżyje z rękodzieła - na to nie liczę, w szczególności na tych początkowych etapach. Ale cholera - idzie wszystko do przodu, patrząc 4-5 miesięcy wstecz byłem zwykłym mirkiem który coś tam sobie robił po godzinach w swoim małym pokoju robiąc jakieś głupawe akcje na mirko i czasem coś sprzedając żeby mieć dodatkowe pieniądze.

A teraz? A teraz jestem tym samym zwykłym mirkiem w bardzo podobnym małym pokoju w którym mam sypialnię/warsztat i pokój nagrań, ale znowu kolejny raz w życiu jestem w stanie spełnić swoje małe marzenie.
Czuje dobrze człowiek () Dążcie do małych marzeń, nawet jak są bez sensu.
Ja i tak twierdzę że będę bankrutem w przeciągu 2 lat (duży zus :D) ale przynajmniej próbowałem.

Tak czy inaczej jeszcze raz dzięki Mircy.

Zapraszam do obserwowania #rozkminkrzaka gdzie będę się chwalić nowymi wyrobami, czasem zrobię jakieś tajne małe rozdajo, albo podeślę kupon dla obserwujących ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS: Wiem, że strona jest trochę rozwalona. Ale będę wdzięczny za każdy sygnał co nie pasuje/co nie działa/co uważacie, że warto zmienić - nie znam się w ogóle na robieniu stron, ale dwa dni wstecz siedziałem po 10h i układałem to, co miał zrobić informatyk a nie zrobił. I trochę dumny jestem, choć to małe gówienko jest.
Tak czy tak każda sugestia w cenie :)

#rozkminkrzaka #rozdajo #rekodzielo #chwalesie #konkurs #mojezyciebedzieok #tworczoscwlasna
bkwas - No i stało się - mój sklep otwarty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) więc tak j...

źródło: comment_O79iHje8FU0fSg0c4HQTsr5eAdyNVeOH.jpg

Pobierz
  • 73