Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni się odchudzam i zrzuciłem 5kg. W ramach nagrody kupiłem sobie wagę co analizuje skład ciała za kilkaset złotych. Jako, ze waga szklana to wybrałem wysyłkę kurierem #dpd.

Dziś patrzę, przesyłka doręczona. Dziwne, nikt nie dzwonił, ktoś siedzi w domu. Patrzę na kamery, a tam #kurier trenuje rzuty moja przesyłka.

#dpd #kurierzy #gownowpis #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_pSUlCFWz531w1k9BTkK6szUhFwon5LVF.jpg
  • 185
Jako kurier DPD wypowiem się na ten temat
Mianowicie
Ten gość to dzban i u mnie zostałby juz #!$%@? na ryj
Pozdrawiam i mam nadzieje,że zgłosisz to jeżeli będzie pobita.
Sam tez zamawiam jako kurier wiec ,,rzucam” paczkami tylko tych klientów,których znam bardzo dobrze i wiem,że mogę podrzucić gdzieś pod krzaczek.
Później przez takich typeczków którzy przychodzą popracować miesiąc są same problemy i zle opinie
Mi się zdarzyło "dostać" przesyłkę, która przelezala sobie tydzień w śniegu. Na trackingu widniała jako dostarczona, kurier podrobił podpis. Gdy kurier na płocie zostawił płaską przesyłkę to do mojego powrotu napadało z 10cm śniegu. Ofc kręciłem Małysza, że nie otrzymałem żadnej przesyłki i nie potwierdzałem odbioru. Po tygodniu dostałem i zwrot hajsu i znalazlem przesyłkę, bo śnieg stopniał ))¯_(ツ)_/¯
Po oglądaniu Suits jestem specjalistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz spróbować albo się z nimi dogadać za odpowiednią kwotę, a jeśli się nie zgodzą to mówisz że sprawa zostaje zgłoszona i wtedy na pewno pójdą na ugodę.