Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni się odchudzam i zrzuciłem 5kg. W ramach nagrody kupiłem sobie wagę co analizuje skład ciała za kilkaset złotych. Jako, ze waga szklana to wybrałem wysyłkę kurierem #dpd.

Dziś patrzę, przesyłka doręczona. Dziwne, nikt nie dzwonił, ktoś siedzi w domu. Patrzę na kamery, a tam #kurier trenuje rzuty moja przesyłka.

#dpd #kurierzy #gownowpis #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_pSUlCFWz531w1k9BTkK6szUhFwon5LVF.jpg
  • 185
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Isder: to nie op jest klientem DPD, on może DPD w dupę pocałować (niestety). Ja bym się odezwał do sklepu (wraz ze zdjęciem kuriera rzucającego paczką). Sprawa na policję dopiero, gdyby się okazało, że kurier podrobił mój podpis.
@czympyrympym: ihealth Core
@Zakopczak: za szybko to też nie jest zdrowo, bo skóra nie nadąży się kurczyć
@Corsen: @ari9217:

Więc tak, waga nie ma żadnej nalepki "fragile", nie jest uszkodzona i działa poprawnie. Sprawa mimo wszystko zostanie jutro zgłoszona do DPD. Nie może być tak że człowiek sobie podrabia podpis i rzuca przesyłka. Będę wołał jak będę miał ich stanowisko.
@Dandy: haha kiedy wy się nauczycie? Paczki dpd zamawiać macie tylko za pobraniem, kurierzy dpd maja #!$%@? na paczki już opłacone i rzucają nimi jak chcą, ich nie interesuje co jest w środku, czy doręczenie do rąk własnych - bo i takiego obowiązku nie mają - chyba że jest wyraźnie w zleceniu zaznaczone, że doręczenie ma być do rąk własnych, to wtedy inna sprawa, ale rzadko kto z tego korzysta, dlatego
@Rembrant: nie zostanie zwolniony, za niski koszt paczki, za małe straty, dpd jedynie w formie kary da mu opłacenie kosztów uszkodzenia i dostanie naganę i dalej będzie sobie pracował... a żeby kurier zapłacił jeśli przedmiot jest uszkodzony, to odbiorca paczki jeszcze musi złożyć reklamacje i to trochę powalczyć z biurokracją dpd, hehe życzę powodzenia xD
a certyfikat wart 800zł, nigdy go nie dostał (był w domu oczywiście), a w systemie przesyłka odebrana z "jego" podpisem. Sprawa zgłoszona na policję, umorzona, choć dokłądnie byo wiadomo, kto to zrobił dzięki lojalności operatora paczki.


@szychmistrz: czemu umorzyli takie cos
@Dandy: > @Dandy Zgłoś sprawę na policję i do dpd załączając nagrania z kamery (jeśli waga jest zniszczona). Najlepiej jakby udało Ci się odczytać blachy z auta do tego, a jak widze nie powinno byc problemu.

@Isder: skoro kurier nie podpisał może też po prostu zgłosić, że przesyłka nie dotarła. I niech teraz kurier udowadnia, że było inaczej. Kilka takich akcji i się oduczą takich praktyk.