Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni się odchudzam i zrzuciłem 5kg. W ramach nagrody kupiłem sobie wagę co analizuje skład ciała za kilkaset złotych. Jako, ze waga szklana to wybrałem wysyłkę kurierem #dpd.

Dziś patrzę, przesyłka doręczona. Dziwne, nikt nie dzwonił, ktoś siedzi w domu. Patrzę na kamery, a tam #kurier trenuje rzuty moja przesyłka.

#dpd #kurierzy #gownowpis #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_pSUlCFWz531w1k9BTkK6szUhFwon5LVF.jpg
  • 185
@Dandy 40% - 45%. Taka jest u mnie możliwość że paczka nie dotrze albo dotrze późno (rekord to 32 dni). Aczkolwiek nigdy nie miałam sytuacji żeby z paczką się coś stało(w sensie uszkodzenie, albo zostawienie u sąsiadki). Ale ja też zamawiam głównie miękkie rzeczy, które ciężko uszkodzić. Bycie okropnym człowiekiem nie może być wytłumaczone przez niską pensję.
@Karmazynowa_furia Paczkomat to zdecydowanie najlepsza forma wysyłki. U mnie wiąże się to z 20 minutowym
@Dandy: czy mógłbyś wrzucić jeszcze jakąś fotkę z monitoringu w nocy? W jakim formacie obraz live jest przesyłany? Antenki w tym urządzeniu na stałe, prawda? Czy kamerkę można podłączyć do swojego APka czy musi przez to urządzenie iść?