Wpis z mikrobloga

Cześć,

mija styczeń, więc chciałbym zrobić ostatnią rozbiórkę w tym miesiącu dla Was.
Planuję robić coś raz w miesiącu i skupić się na bardziej niedostępnych zapachach, droższych.
No chyba, że uda mi się coś upolować, będzie jakaś mega promocja, to wtedy się okaże
Nie wiem jak to wyjdzie, ale w każdym razie zobaczymy.

Mam do rozlania dla Was dwie flaszki.
O obie pytaliście się mnie w przeciągu kilku miesięcy, z mniejszą bądź większą częstotliwością, także...przybywam.

Standardowo dekant 3, wysyłka IP 14/ PP 11, odbiór osobisty dla chętnych także wchodzi w grę, jeśli ktoś chce moją wątpliwej jakości twarz zobaczyć xD

Paco Rabanne - 1 Million Privé

2,5/ml do rozlania 50 ml

Paco Rabanne - 1 Million Privé

Według mnie jedyny 1 Million warty uwagi, który serio jest bardzo spoko.
Ciasteczkowy, drożdzówkowy, słodki i nie tak męczący jak klasyk.

Jean Paul Gaultier - Fleur Du Male

3,5/ml do rozlania 100ml

Jean Paul Gaultier - Fleur Du Male

Ja się nie będę rozpisywał, bo zrobił już to Doktor Miłość tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/36774485/150perfum-perfumy-48-150-jean-paul-gaultier-fleur-/

Napiszę tylko od siebie, że jest to pewien znak czasu perfumiarstwa pierwszej dekady XXI wieku.
Coś jak Lolita Lempicka - Au Masculin, gdzie perfumy miały mieć swój unikalny charakter, nie iść z prądem, a pod prąd.
Zupełne przeciwieństwo tego, co się dzieję obecnie na rynku.
Mnie bardzo cieszy w nim to, że jest w nim DNA klasycznego Le Male i serio polecam mieć odlewkę tych perfum w swojej kolekcji.
Są takie zapachy, które w pewien sposób kształtują nasze horyzonty zapachowe i zdecydowanie jest to jeden z tych zapachów.
Zapach nieprodukowany, unikat itp. itd. etc.

Jak nie pójdzie rozbiórka, to sprzedam całość, bo kupiłem je z myślą o Was :)
A i dla tych, co lubią batchologie, to Prive jest z 2017 roku, JPG z tego co gościu mówił 2009.

PS.Tym razem bez prezentów ode mnie Panowie, bo mi się próbki pokończyły najzwyczajniej, tyle ich Wam rozdałem xD

#perfumy #rozbiorka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Minishcap
Ok, tylko daj mi kordynaty na google maps :D
Jak ktoś się nie załapie, to odsyłam do Ciebie :)
@fryco

Oki, zostało 10ml JPG i 20ml 1M.
Ktoś chętny do zamknięcia rozbiórki?
  • Odpowiedz
@dradziak: Przyszły dzisiaj twoje odlewki i ja naprawdę mam dziwny węch. Już kiedyś rozbawiłem ekspedientkę w jakiejs sephorze czy douglasie jak stwierdziłem, ze ultra male pachnie mi jak sok multiwitamina od tymbarku. Du male na nadgarstku pachnie mi znów zupełnie jak krem rumiankowy do suchych rąk którego używała moja mama i nie mam pojęcia na jakie okazje te perfumy będą poza wizytami u babci :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Atraktor
A widzisz, a Mroczne Ciacho powiedział dzisiaj, że jest mega :D
Nie masz dziwnego nosa, bo tam jest czuć mocno neroli i rumianek, więc masz dobre odczucia.
Pisałem, że jest to starsza sztuka perfumiarstwa :D
  • Odpowiedz