Wpis z mikrobloga

  • 1226
Dzisiaj coś we mnie pękło, mam dosyć czekania na ŁASKAWĄ wypłatę marnej pensji i jazd personalnych. Chcę złożyć wypowiedzenie z pracy.
Dajcie plusy, żebym miała cojones i nie obsrała zbroi, #!$%@? gruzu i siedzenie przy świeczce nie może być tak złe xD
#pracbaza #januszebiznesu #zebroplusy
  • 96
  • Odpowiedz
@dwojra: hymmm.... Stypendium naukowe a pracujesz u jakiegoś janusza (stypendium naukowe dla mądrych ludzi a jednak praca u głupka) który nie płaci czy to jakiś fantastyczny startup?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Windows98: chciałam skrócić sobie drogę do nabycia uprawnień zawodowych przez wypracowanie stażu pracy xD Poza tym pracowałam tu jeszcze na studiach, polubiłam ich, wkręciłam się w miejsce...Ale myślę, że jakoś z czasem wyrośliśmy wszyscy z miłości do siebie, atmosfera jest nieznośna obecnie.
  • Odpowiedz
Szanuj się, ceń siebie, znaj swoją wartość. Jeśli nie wszyscy inni będą wyceniać twoje ambicje i twoją wartość. Nie bój się, działaj, pierwszy krok jest zawsze trudny ale nie zbędny, żeby coś zacząć działać... powodzenia
  • Odpowiedz
@dwojra: ja wczoraj złożyłem.
Przygotuj dwie kopie, ta twoja musi być podpisana. Skoro rucha na pieniądze to na wypowiedzeniu też może.
  • Odpowiedz
@nairoht No to miałeś kupę szczęścia bo u mnie było masę problemów z przeróżnymi firmami od januszexow do znanych krakowskich korporacji i państwowego molocha.
  • Odpowiedz
@dwojra: ogarnij coś swojego, więcej zachodu, nie ma ciepłego komfortu przelewu co miesiąc ale uwierz ze warto. Każda minuta to praca dla Ciebie a nie na kogoś.
  • Odpowiedz
@dwojra: Już po, wypowiedzenie przyjęte, czas na nowy etap w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam jeszcze tylko na pikachu face szefa, kiedy dowie się, że zostaje sam xD
  • Odpowiedz