Wpis z mikrobloga

  • 1226
Dzisiaj coś we mnie pękło, mam dosyć czekania na ŁASKAWĄ wypłatę marnej pensji i jazd personalnych. Chcę złożyć wypowiedzenie z pracy.
Dajcie plusy, żebym miała cojones i nie obsrała zbroi, #!$%@? gruzu i siedzenie przy świeczce nie może być tak złe xD
#pracbaza #januszebiznesu #zebroplusy
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwojra jakbym nie zapłacił swoim pracownikom na czas to na drugi dzień chyba nie mógłbym spojrzeć w lustro... ewakuuj się stamtąd, powodzenia
  • Odpowiedz
@dwojra: ile razy słyszałem podczas rozmowy o prace.
"No i u nas nie ma problemu z pieniędzmi"
Raz facet do mnie mówi, że jest spokojnie w pracy, że nie krzyczy na pracowników i że nie ma takich sytuacji o jakich słyszał tzn. bicie pracowników :dddd.
Firma roku :d
  • Odpowiedz
@dwojra: Białystok.. Parę lat temu, moja pierwsza robota, janusz sc., 1500 zł na rękę, brak perspektyw mimo dobrego zawodu, beznadziejna atmosfera (teraz pewnie nazwałabym to mobbingiem).. Ehh. "Dla mnie" się nie podobało:P Ciekawe czy teraz coś się zmieniło czy dalej jest jak na białorusi?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@adadada90: Jeszcze gorzej.Brak wypłaty, bo "chlip chlip konto puste, klienci nie płacą, o nowe ciuchy na Zalando, kupię sobie parę, tak na 3 stówy" xD
  • Odpowiedz
serio są dalej zakłady w których wypłacanie wypłaty stanowi jakiś problem i nagrodę


@nairoht: zapraszamy do poludniowej Malopolski - tu gratis jeszcze buc kierownik i cham wlasciciel dorzuca ze nie tacy ja TY juz tu byli i ciesz sie ze pracujesz bo jestes (tu wstaw sobie dowolny ciag negatywnych okreslen).
  • Odpowiedz