Wpis z mikrobloga

i w tym momencie obracasz sie na piecie i ograniczasz kontakt DO MINIMUM, a najlepiej calkowicie zerwac


@OdcienSzarosci: Tak, i tupiesz nóżką, bo dziewczyna powiedziała co innego, niż jaśnie Pan chciał usłyszeć xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Chyzwarr: prosze? rezygnujesz i szukasz innego obiektu westchnien, zamiast kisic sie i uzalac przy takiej, ktora nie jest zainteresowana. a ty dalej tup nozka i plaku plaku Friendzone xD
  • Odpowiedz
a to nie można po prostu szczerze powiedzieć, że wyebane na przyjaźń i chcę cię ruchać? Oczywiście nie dosłownie. Kurde nie znioslbym czegoś takiego


@Duzy_Dziki_Zwierz: Miałem takie dwa przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obie chciały wpakować mnie do friendzone, a to, co zrobiłem, to po prostu powiedziałem, że nie tym byłem zainteresowany. Jedna z nich obudziła się, jak już kogoś miałem, zapraszając mnie nagle na kawę,
  • Odpowiedz
@TheFlash: no jak dla mnie to znacznie lepiej wiedzieć na czym się stoi, niż żyć w takiej niepewności i patrzeć jak twoja "miłość" zadaje się co raz to z nowymi chłopami jak jakaś #!$%@?. Nie dość, że nic nie zyskujesz, to jeszcze ci odwala. Albo tak albo olej miras te karyne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz