Wpis z mikrobloga

Pytanie do Warszawskich słoików i nie tylko. Też macie satysfakcję z tego, że tak bardzo was nienawidzą,ubliżają,wyliczają kasę a zamiast was słoików za drzwiami mieszkań warszawskich jest coraz więcej imigrusów,hindusów itp? :) Do tego stopnia, że nasz wynajmujący pytał czy nie zakończymy umowy najmu wcześniej bo agencja poleca mu 4 hindusów(kogoś z Azji) którzy zapłacą 500 zł więcej. Nie zgodziliśmy się ale za pół roku uciekamy z żoną z Warszawy. Ciekawe czy Imigrusy będą im tak przeszkadzać jak wieśniaki krajany. Co więcej spora część nowych mieszkań też idzie na wynajem(mojej ciotki na przykład). Warszawiacy nie lubiliście się z wieśniakami, to polubicie się z ciapatymi i Ukrami :) #imigranci #neuropa #warszawa #wynajem #mieszkanie
  • 10
@Zakopczak: jak czytam nienawiść do różnych rejestracji to mam inne wrażenie. My uciekamy pod Warszawę. Do mniejszego miasta gdzie nie ma takiej anonimowości. W ciągu 3 lat w naszej klatce 10 piętrowej zmieniło się bardzo dużo lokatorów. A od roku mam sąsiadów śmierdzieli Hindusów(wali strasznie żarciem ich gotowanym) i kilka mieszkań zajmują Ukraińcy. I nie mam z tym problemu bo uciekam stąd. I tak mnie nie lubią tutaj i wycieraczki mi