Wpis z mikrobloga

@Castellano: Te drzwi prowadzące prosto do rzeki, można wykorzystać w roli "toalety".
W sensie, że przyjeżdża, dajmy na to, taka przykładowa teściowa, a w końcu po herbatce/kawusi pyta "którędy do toalety?" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Castellano: Jako ciekawostke dodam, że woże tam butle gazowe ciezarowką. Wąsko jak diabli, do tego nie jebniesz bo inaczej przesrane, unesco itp xD Ale miejsce piekne, choć nienawidze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Te drzwi prowadzące prosto do rzeki,


@wykop_user: Te drzwi są po prostu do rzeki. A ja dość wysoko, aby nie były zalewane przez wodę w czasie wiosennych roztopów. Są jednak na tyle nisko, aby móc podnieść na tą wysokość nogę. Niestety, za drzwiami są dość strome skały, ale i tak pewnie przydawały się.
  • Odpowiedz
@Hornic: Mam od groma, zazwyczaj mega wąskich miejsc w które musze wjechać XD Ale żadnych artystycznych. Samo miasteczko jest piekne, zwlaszcza w grudniu, gdy jest jarmark swiąteczny ktory wygląda obłędnie. A PRZY OKAZJI JEST JESZCZE BARDZIEJ WĄSKO XDD
  • Odpowiedz
Tak się pochwalę, że byłem tam pewnej zimy na jararku bożonarodzeniowym :) Moja Ex ma kuzyna w Aachen a stamtąd to rzut beretem.
  • Odpowiedz