Wpis z mikrobloga

Istnieje niemała szansa, że powstanie #cenzoprezydent i w przyszłości będzie się pojawiać beka z liczby #1440. Cenzo powstało przez ogromny kult papieża, brak chęci odpowiedzi na krytykę oraz ból d*py w przypadku obrazy. Nie popieram tego, ale zważając na to, że teraz opozycja będzie robiła politykę na jego grobie to jest na to duża szansa
#adamowicz #wosp2019 #gdansk #adamowicz #heheszki #humorobrazkowy #2137 #wykopobrazapapieza #polityka
P.....5 - Istnieje niemała szansa, że powstanie #cenzoprezydent i w przyszłości będzi...

źródło: comment_iA0G15TYrHwOXz7by8cQHMT1FJxjhPb0.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JezelyPanPozwoly: to moze poczytaj o procedurze orzekania zgonu i bedziesz wiedzial, ze to jest umowne a zegarek tego lekarza to z calym szacunkiem jak kazdy lekarz zerknal po zgonie gdy wypisywal dokumenty czyli zgon mial miejsce wczesniej.
No i link do archiwum które było edytowane sory ale to nie źródło.
  • Odpowiedz
@Pol12345: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
popa powstał w czasie gdy internety miały poważni ludzie

nieprzyzwyczajeni do trollingu

@TymRazemNieBedeBordo: tak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat wtedy było jeszcze więcej procentowo spierdoksów w sieci niż dziś xD szkoda tylko, że np. moje forum lokalne się nie zachowało i płyty nie działają, bo wrzuciłbym "dyskusje" poważnych ludzi (leciał tam content ostrzejszy niż na czanach) xDDD
  • Odpowiedz