Wpis z mikrobloga

@Given: zauważ że to ty wyszedles na cebule, gosc tak stoi bo nie ma miejsca z prawej i dlatego w liniach nie stoi a ty go zastawiles, troche empati kolego (chyba ze mial miejsce ale na zdjeciu nie widac za dobrze)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_Tutaj: @Azura: zdjęcie dokładnie nie pokazuje, ale od prawej strony miał pełno miejsca, wszyscy w rzędzie stali w wyznaczonych miejscach, ja się też w wyznaczonych liniach zmieściłem, nie zablokowałem gościa od lewej, tylko jaśnie "Pana" w mercu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_Tutaj: ale jakoś średnio mnie to obchodzi, każdy musi zaparkować. Jak nie masz możliwości zaparkowania na jednym miejscu, to szukasz dalej, a nie blokujesz dwóch miejsc, prawda? Ja stoję na jednym miejscu, idealnie w liniach.
  • Odpowiedz
@Given: troche kultury czlowieku, moze kiedys bedziesz w takiej sytuacji jak mercedes, życzę ci tego żeby ktoś cię wtedy po obu stronach zastawił, a ty nie będziesz mógł ruszyć sąsiednich aut ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_Tutaj: uwierz, nie będę, bo umiem parkować i nigdy nie zajmuję dwóch miejsc. Widzę, że Ty z tym problemu nie masz, więc wcześniej Ciebie coś takiego spotka
  • Odpowiedz
@Given: a jak jest snieg i nie widac lini to co robisz? Odgarniasz zeby sprawdzi czy dobrze stoisz? A jak staniesz randomowo a wychodząc z pracy okazalo sie ze snieg stopnial a ty stoisz z linią miedzy kolami i ktos cie zastawil co wtedy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azura: takie rzeczy raczej nie w Krakowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a nawet jak już stanę jak pajac z Mercedesa, to wracam do samochodu i poprawiam, żeby inni też mogli zaparkować obok.
  • Odpowiedz