Wpis z mikrobloga

Mamy z niebieskim troje dzieci. Z wyboru, nie z przypadku.
Niebieski pracuje "normalnie", ja pracuję z domu, zdalnie.

Nawet nie wiecie, jak mega źle się czuję, gdy masa ludzi wokół nas gada o tym, że te dzieci to dla 500+ i że pewnie zaraz następne, bo będę miała emeryturę za "nicnierobienie". Bo w końcu w domu z dziećmi siedzę, nie? Praca zdalna? Dobre sobie!

To nie fair, że jestem oceniana z góry negatywnie ze względu na to, że zdecydowaliśmy się na rodzinę większą niż 2+1.

Jest mi smutno. O.

#zalesie #500plus #rodzina #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie
  • 116
@wykopowa_ona: dam Ci radę. Miej w dupie co myślą o Tobie osoby, które nie są dla Ciebie ważne. A jeżeli tak mówią osoby, które są dla Ciebie ważne, to zacznij unikać tych osób. Dobrze na tym wyjdziesz.
Nawet nie wiecie, jak mega źle się czuję, gdy masa ludzi wokół nas gada o tym, że te dzieci to dla 500+


@wykopowa_ona: Gra Ingress polega m.in. na tym, że chodzi się w różne, czasem dziwne miejsca o dziwnych porach, przystaje na chwilę i puka w telefon.

Po jakimś czasie po przeprowadzce w nowe miejsce ktoś rozpuścił plotkę, że jestem dealerem narkotyków :) A wchodziłem i wychodzę o różnych, dziwnych porach,
Nawet nie wiecie, jak mega źle się czuję, gdy masa ludzi wokół nas gada o tym, że te dzieci to dla 500+ i że pewnie zaraz następne, bo będę miała emeryturę za "nicnierobienie". Bo w końcu w domu z dziećmi siedzę, nie? Praca zdalna? Dobre sobie!


@wykopowa_ona: jak trójka dzieci, to raczej wątpię, że pierwsze urodziło się w 2016 roku.

Co się więc przejmujesz debilami, którzy mówią że masz dzieci dla
@wykopowa_ona: wyczytałem "między wierszami". Jak sobie uświadomisz jaka to dyskryminacja osób bezdzietnych, szybko polecisz zrezygnować z tych pieniędzy, no chyba że popierasz ten rozbój w biały dzień.