Wpis z mikrobloga

No elo kurde! Nie mogę, nie strzymię i muszę się wyżalić.
Na początek opis trenera z siłki gdzie chodzę:

> mgr inż. Tomasz Twardowski, długoletni pedagog i wychowawca młodzieży. Trener mistrzów Polski, Europy, Świata. Mistrz sztuk obronnych (judo, sambo, ju jitsu), a także trener gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka).

A teraz do rzeczy, ciskam sobie metalem bo lubię tak po pracy i widzę jak ów pan z podopiecznym przychodzą na salę.
Będą robić nogi!
#!$%@?ąc od wyglądu podopiecznego, po krótkiej rozgrzewce zabrali się nie za przysiady nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). #!$%@? ze 300kg na suwnicę oczywiście mówiąc "będziemy dzisiaj sprawdzać czy pobijesz swój rekord".
Ciężar wzbudził oczywiście zainteresowanie szczurów w okolicy, zwłaszcza że pan trener na głos mówił prawie krzycząc jaki to nie jest ciężkie itp.
I uwaga, podopieczny zamiast wykonać pełny ruch zgiął nogi tak że ciężar opadł o jakieś 10cm xD. Tak tak jak na tych filmikach z failami. Skończyli swoje boje na 370kg oczywiście przy akompaniamencie trenera który mówił "kosmiczy wynik, ja sam mam rekord 350kg" xD. Przez chwilę zastanawiałem się co tu się odjebuje.
Po skończonej serii gościo się pyta tego trenera "to już dziś nic nie robimy bo nie mam siły" na co on "tak tak wystarczy na dziś"

No #!$%@? 1 ćwiczenie na suwnicy i cyk 100zł wpada, ja #!$%@?ę robię kurs i sadzam ludzi na maszyny xD to jest jawne robienie w #!$%@?.
Musiałem się wyżalić sorry.

#mikrokoksy #silownia #zalesie
  • 7
@picasssss1: Trochę brak świadomości ludzi, a trochę... właśnie wstrzelanie się w to, co chce klient :)
Kiedyś naskrobałem taki artykuł, ale żeby wiedzieć, trzeba by najpierw taką ścianę tekstu przeczytać, zaangażować się w cokolwiek. A to już dla wielu (za) trudne