Wpis z mikrobloga

Znowu w szpitalu. Od 0800, ale pewnie ok. 1800 wyjdę. Cykl drugi chemii już w toku. (òóˇ)

#sarmatawalczyzrakiem #rak #nowotwory #zdrowie

3 tygodnie minęły od poprzedniej chemii. Tygodnie naprawdę udane. Czułem się bardzo dobrze, zmniejszyły się problemy z przełykaniem, wróciły siły, ustąpił (maskowany lekami) ból. Przez 2 tygodnie chodziłem także do pracy i nie narzekałem na nic - spokojnie byłem w stanie wysiedzieć te 8h (+2h jazdy samochodem w sumie). Nie sądziłem, że tak będzie mi brakować tych wykresów z Analyticsa i AdWordsa ()

Dzisiaj zacząłem drugi cykl chemii. Po wczorajszym pobraniu krwi wyszło, że wyniki mam, cytując lekarza: "by-dy-by". Okazało się nawet, że parametry nerek wyszły lepiej niż przed pierwszym cyklem, co mogłoby oznaczać, że leczenie rzeczywiście działa. Dzisiaj dostaję leki immunologiczne, celowane i pierwszą dawkę cisplatyny, a na kolejne 5 dni dostanę chemię do infuzora "na wynos", dzięki czemu w szpitalu pojawię się jeszcze tylko jutro rano na płukanie, a potem już tylko na wypięcie z portu. Układ z chemią na wynos jest mi bardzo na rękę, zwłaszcza że w sobotę gram wesele, a na początek następnego tygodnia zgłosiłem się do przedszkola syna na zajęcia dydaktyczne o zawodach (będę dzieciakom opowiadać co robi technik sceniczny i DJ weselny xD). Na szczęście infuzor jest na tyle mały, że zmieści się w saszetce, a może nawet w wewnętrznej kieszeni marynarki.

Przed następną chemią będę miał kontrolne echo serca, a 7 dni po 3 cyklu pierwsze od rozpoczęcia leczenia TK. Czyli dużo wyjaśni się 21-02 - czy rak srak dostał #!$%@? tak, jak na to zasługuje. To chyba będzie pierwsze badanie, przed którym będę się mógł stresować - na wcześniejszych nie miałem złudzeń, że wyjdzie coś lepszego, teraz będę tego bardzo chciał ()


*************
Informacje techniczne:
Tag do obserwowania/czarnolistowania -> #sarmatawalczyzrakiem
Chcesz być wołany? Zapisz się na mirkolistę sarmatawalczyzrakiem
Masz pytanie? Proszę sprawdź najpierw czy nie odpowiedziałem w FAQ
sarmatawkapciach - Znowu w szpitalu. Od 0800, ale pewnie ok. 1800 wyjdę. Cykl drugi c...

źródło: comment_tNaIAOMOSZROTBSD3q4rlJlICiMU3UWD.jpg

Pobierz
  • 58
@Nie_umre_za_ciebie No Logo było takie trochę jak Wojciechowska: "chlip chlip, biedna dziewczynka z fabryki trampek kontra krwiożercza korporacja, która swoją działalność opiera o ZYSK! Zysk PIENIĘDZY! Niewybaczalne. Jak oni śmią działać na rzecz zwiększenia dochodu i ograniczenia kosztów. Adidasy prawem, a nie przywilejem! A do tego sponsorują uczelnie i festiwale muzyczne. Kiedyś te były niezależne, a teraz robią coś na większą skalę, za kasę sponsora, ale muszą napisać kto zasponsorował. Oburzające". Trzy
@betaTrx pozdrowienia dla mamy. Po pierwsze nigdy nie wątpić w sens i skuteczność terapii. Boksować raka ile wlezie, a te sesje chemii traktować pozytywnie: okazja żeby poczytać, odespać, coś obejrzeć. Mam wrażenie, że jedyny na sali 13 osobowej przyszedłem z całym naręczem zabijaczy czasu - książka, słuchawki, tel z Netflixem i HBO, gazeta, przekąski, wygodne dresiki. Reszta siedzi tak jak przyszła (nawet w czapkach i szalikach) nieliczni faceci mają jakiś Fakt czy