Wpis z mikrobloga

Na pierwsze auto lepszy:
- Focus MK2 1.6 TDCi 90 KM, 2006, 250kkm, prywatnie
- Astra GTC 1.9 TDI, 120 KM, 2006, 290kkm, komis
Oczywiście wiem że lepiej dołożyć i po co mi trup, ale to już jest budżet po dołożeniu xD
#samochody
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@dziubeQ Jesli pierwszy samochód i jeszcze jako młody kierowca to sprawdź orientacyjnie za które ile zapłacisz :/ Kwestia wyglądu to wg mnie ładniejsza Asterka :)
  • Odpowiedz
@dziubeQ: bierz focusa tylko z silnikiem benzynowym 1.6 lub 2.0. Jak dużo jeździsz to założysz gaz i masz tanie auto w eksploatacji. 13 letni diesel to proszenie się o kłopoty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TynKus
@rafion fokus z aluminiowym blokiem pod gaz to średnio się sprawdza. Co do eksploatacji w fordzie nie ma dpfa ani dwumasu i jeszcze ma ok 10k do wymiany rozrządu, wtryskiwacze muszę sprawdzić ale możliwe że można regenerować jeśli są boscha
Asterka ładniejsza ale i droższa ciut, co do kosztów jeszcze muszę doczytać
  • Odpowiedz
@dziubeQ: Ford to gówno, jak już coś z tych dwóch to Astre w lpg. Diesel tez jest w miarę bo to konstrukcja Fiata, ale przygotuj się na to ze w mogą ci paść wtryski, dwumasa i turbo +- 10 k byś musiał mieć gotowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dziubeQ: z tej dwójki - Ford - silnik nie ma ani dwumasy ani dpf, a turbo nie ma zmiennej geometrii łopatek. No i od prywatnego sprzedawcy, ja handlarzy omijam szerokim łukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz