Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #bank #dlugi #pomoc #kredyt #chwilowka

mam 5k w chwilowkach, na ten moment 47dni opoznienia, bik #!$%@?.
jestem od 2 miesiecy na umowie zleceniu, bylem w kilku bankach zaden nie da mi pozyczki na raty

znacie jakies firmy ktore pomagaja wyjsc z pentli chwilowek?
jakies rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź jakąkolwiek robotę i powoli to splacaj. Przy okazji poczytaj te umowy i zobacz czy nie ma klauzul niedozwolonych typu prowizję z dupy tak że zamiast spłacać np 1000 zł pożyczki to musisz spłacać 2000 czy 3000 zł. Wtedy najbardziej Ci się opłaca iść z tym do sądu o uznanie nieważności umowy albo czekać na pozew i działać w tym kierunku
mam 5k w chwilowkach, na ten moment 47dni opoznienia, bik #!$%@?.

jestem od 2 miesiecy na umowie zleceniu, bylem w kilku bankach zaden nie da mi pozyczki na raty


@AnonimoweMirkoWyznania: 5k to nie jest duzo kasy. Musisz miec mozliwosc wykombinowania takich pieniedzy. Niech da mama, siostra albo kuzyn. Jak nie tak, to moze cos sprzedaj? Branie kredytu na splate kredytu nie jest zlym pomyslem ale powinna to byc ostatecznosc.
CzarodziejskaLoszka: pracuje na umowie zleceniu, w weekendy studiuje i miesiecznie odlozyc moge co najwyzej 5-6 stow, reszta idzie na studia i niezbedne oplaty
najlepsza opcja bylby kredyt na 5k i sobie go spokojnie splacac 300zl miesiecznie, rodzinka jak sie dowie to bede skonczony chociaz wiem, ze bez klopotu wylozyli by te kase, predzej czy pozniej to wyjdzie na jaw jak zapuka jakis cwel do drzwi

Zaakceptował: Zkropkao_Na}

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak prawdę mówiąc najrozsądniejsze byłoby właśnie poprosić rodzinkę o pomoc. Spłać wszystko i wyjdź na zero. Rodzinie przecież nie będziesz musiał spłacać z oprocentowaniem :).

Sorry, ale pamiętaj, że skoro masz pożyczkę, której nie jesteś w stanie spłacić to niestety, ale znaczy że nie dla Ciebie są już pożyczki.