Wpis z mikrobloga

Wystawiłem konsolę na sprzedaż na #olx cenę dałem wydaje mi się atrakcyjną bo za dwumiesieczna konsole 1tb chciałem 1050zl. No i się zaczęło... #januszeolx zaczęły pisać ze swoimi propozycjami, z prośbą o więcej zdjęć itp. jeden gościu zapytał czy jest pudełko a w kolejnej wiadomości zapytał czy mu ją podrzucę (mieszka 15km odemnie) na co ja odpisałem, że w drodze wyjątku moge podrzucić ją dziś wieczorem. Umówiliśmy się na wieczor.
Przyjeżdżam na miejsce. Dzwonię do gościa a on w szoku, że tak szybko przyjechałem. Mówi, że domofon mu niedziała więc muszę poczekać aż mi otworzy bo mieszka na 9 piętrze. Stoję i czekam dziwne myśli chodzą po głowie ;)
Patrzę... pod drzwi podjeżdża uśmiechnięty facet na wózku inwalidzkim. Cieszył sie, że przyjechałem bo nikt inny nie chciał się umówić na dowóz.
Wjechalismy do gory, sprawdziliśmy konsole i pyta ile za nią było 1000? No i już wiem, że będzie się targował. Odpowiadam 1050. Na co on wyciąga pieniądze i mówi 1070 bo 20 na paliwo() kurde naprawdę miło mi się zrobiło i ciągle się zastanawiam jak to jest możliwe, że zgodziłem się na ten dojazd xd
  • 45
@breskali: ja niedawno sprzedawałem książki na Olx (głównie Mroza). Odezwała się jakaś dziewczyna i spytała czy jej podwiozę na Wawelską (Warszawa). Na pomyślałem no na pewno będę ksiązki za 50 zł jeszcze podwoził XD ale mój różowy mówi, że w sumie w weekend będziemy mieć po drodze to podrzucimy. Ja #!$%@? pytam się dziewczny dokąd konkretnie, a ona odpowiedziała, że Centrum Onkologii. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podrzuciliśmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubie_jablka: moderacja na w dupie nieprawidłowe tagi,

dla nich "nieprawidłowe tagi" brak tagu polityka, potostreamy, nswf na cyckach czy chińskich bajek... a tak to wal tagami jak z karabinu...