Wpis z mikrobloga

Kurcze ale zostałam niemiło potraktowana w Biedrze.

Stoję w kolejce, jestem ostatnia. Zakupów na cały tydzień więc trochę tego jest a akurat byłam sama bez Niebieskiego.
No nic, wypakowuje. Kasjerka się patrzy na mnie uporczywie z jakimś głupim uśmiechem. Myślę kurde może mam coś na twarzy albo coś ale trudno już za późno.
Przychodzi moja kolej mówię grzecznie dzień dobry, uśmiech a kasjerka:
- Kasa zamknięta.
Myślę hmm jestem ślepa ale nie tak żeby nie zauważyć tej plakietki że kasa nieczynna. Rozglądam się zdezorientowana i mówię jej, że nie jest nigdzie napisane. Ta dalej z głupim uśmiechem wyciąga ten napis spod kasy i mówi "już jest".

Gdybym nie była taka #!$%@? jaka jestem to albo bym zrobiła inbe albo zostawiła te zakupy i wyszła. Ale jestem więc przeniosłam się do drugiej kasy.

Zazwyczaj robię zakupy w Lidlu ale dzisiaj specjalnie poszlam bo interesowała mnie jedna rzecz w promocji
Nigdy wiecej.

#truestory #zalesie #biedronka
  • 108
@Spajkodron3000: Albo słaby bait albo trafiłaś na jakąś mendę- tą plakietkę zawsze ustawia się na końcu albo kasjer krzyczy, żeby do innych kas.

Na twoim miejscu zostawiłbym te zakupy, poszedł po kierownika/czy tam kierownika zmiany i nie popuścił.

Kiedyś chcę zatankować w markecie, jest za 15 do zamknięcia. Rozbawiony cieć z kasjerką mówią- "Nieczynne". Nie czekałem długo- zaparkowałem na parkingu i poszedłem do kierownika marketu, do punktu obsługi.
Kierownik się wkurzył,
@Jeffrey_M Lidl to #!$%@? I zlamasy
Wolaja dowód na piwo zero dodatkowo po przedstawieniu wszystkich argumentów jedyne co kasjerka potrafi to odburknac dzwon na infolinię
Dzwonilem 3x nic to nie daje
Ja nie polecam Lidla z samej zasady takich przypadków jak mój jest mnóstwo
Dodam również, że parę lat temu nie chcieli sprzedać papierosów za wylegitymowaniem się paszportem XD
Na słowa 'może Pani nie wie Ale popełnia Pani w tym momencie wykroczenie'
zostawiła te zakupy i wyszła


@Spajkodron3000: No i dokładnie tak trzeba było zrobić. Już dwa razy jakaś #!$%@? chciała mnie tak #!$%@?ć przy kasie - więc elo, do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niech se Grażyna, czy inna Karyna zbiera to z taśmy i #!$%@? na sklep jak jest na tyle upośledzona, że nie może powiedzieć, że kasa jest zamknięta przed wyładowaniem zakupów na taśmę xD Rzeczywiście,