Wpis z mikrobloga

Kurcze ale zostałam niemiło potraktowana w Biedrze.

Stoję w kolejce, jestem ostatnia. Zakupów na cały tydzień więc trochę tego jest a akurat byłam sama bez Niebieskiego.
No nic, wypakowuje. Kasjerka się patrzy na mnie uporczywie z jakimś głupim uśmiechem. Myślę kurde może mam coś na twarzy albo coś ale trudno już za późno.
Przychodzi moja kolej mówię grzecznie dzień dobry, uśmiech a kasjerka:
- Kasa zamknięta.
Myślę hmm jestem ślepa ale nie tak żeby nie zauważyć tej plakietki że kasa nieczynna. Rozglądam się zdezorientowana i mówię jej, że nie jest nigdzie napisane. Ta dalej z głupim uśmiechem wyciąga ten napis spod kasy i mówi "już jest".

Gdybym nie była taka #!$%@? jaka jestem to albo bym zrobiła inbe albo zostawiła te zakupy i wyszła. Ale jestem więc przeniosłam się do drugiej kasy.

Zazwyczaj robię zakupy w Lidlu ale dzisiaj specjalnie poszlam bo interesowała mnie jedna rzecz w promocji
Nigdy wiecej.

#truestory #zalesie #biedronka
  • 108
  • Odpowiedz
  • 138
@Spajkodron3000 wtedy powinno się powiedzieć "proszę zawołać kierownika." Niestety biedronka upada z roku na rok coraz bardziej, dużo klientów to margines i te pindy wszystkich traktują słabo. Lidl to jednak trzyma standardy i nie ma tam tyle marginesu, przez mniejszą ilość promocji na piwko
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000 Masz nauczkę, żeby jednak robić zakupy w Lidlu. Ja od jakiegoś czasu mam kosę z tfu Biedronka. Nie dość, że syf gorszy niż ciucholandzie w Kalkucie to babska tam pracujące coraz bardziej niemiłe. Sam ilekroć jednak tam zawitam (zawsze z musu) to się muszę #!$%@?ć. Nie martw się, nie jesteś jedną, która spotyka coś takiego. Człowiek kulturalny i wychowany, w zderzeniu z polactwem w najgorszym, stereotypowym wydaniu nie umie szybko
  • Odpowiedz
Gdybym nie była taka #!$%@? jaka jestem to albo bym zrobiła inbe albo zostawiła te zakupy i wyszła. Ale jestem więc przeniosłam się do drugiej kasy.


@Spajkodron3000: Taguj #przegryw. Srogo musisz mieć w życiu, skoro dajesz sobą tak pomitać. Trzymam kciuki, żebyś kiedyś Ci się zmieniło.
  • Odpowiedz
Spajkodron3000: napisz skarge, moglas jej powiedzie: w takim razie nie wykarze sie Pani zwykla ludzka uprzejmoscia tylko bedzie pani sie napawac tym ze bede musiala to pakowac i stac znow w kolejce?


@Arturian: XD Tak, bankokwo. Dlugo nad tym myślałeś? XD
  • Odpowiedz