Wpis z mikrobloga

Kurcze ale zostałam niemiło potraktowana w Biedrze.

Stoję w kolejce, jestem ostatnia. Zakupów na cały tydzień więc trochę tego jest a akurat byłam sama bez Niebieskiego.
No nic, wypakowuje. Kasjerka się patrzy na mnie uporczywie z jakimś głupim uśmiechem. Myślę kurde może mam coś na twarzy albo coś ale trudno już za późno.
Przychodzi moja kolej mówię grzecznie dzień dobry, uśmiech a kasjerka:
- Kasa zamknięta.
Myślę hmm jestem ślepa ale nie tak żeby nie zauważyć tej plakietki że kasa nieczynna. Rozglądam się zdezorientowana i mówię jej, że nie jest nigdzie napisane. Ta dalej z głupim uśmiechem wyciąga ten napis spod kasy i mówi "już jest".

Gdybym nie była taka #!$%@? jaka jestem to albo bym zrobiła inbe albo zostawiła te zakupy i wyszła. Ale jestem więc przeniosłam się do drugiej kasy.

Zazwyczaj robię zakupy w Lidlu ale dzisiaj specjalnie poszlam bo interesowała mnie jedna rzecz w promocji
Nigdy wiecej.

#truestory #zalesie #biedronka
  • 108
@Bulczan żaden marketing szeptany, nie jest jakaś mega nowością, że w Lidlu jest czyściej i lepiej. No ale jeżeli to marketing to kochany Lidlu czekam na przelew ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pmub koło 40

@ravau dziękuję za napisanie w moim imieniu. Zastanowię się czy to zgłaszać czy nie, ogólnie sama pracowałam kiedyś w handlu i rozumiem, że można mieć zły dzień albo klienta, który Ci ten dzień popsuje
@Spajkodron3000: ja kiedyś wypakowałem tylko jeden produkt, a kasjerka z mordą "PROSZĘ DO KASY OBOK" to tylko odburknąłem "no chyba pani żartuje" i rozpakowałem się do końca. Też biedronka oczywiście. Tak się śmiejemy, że w Żabkach pracują największe karyny, a nigdy tam nie spotkałem tak wrednych bab, jakie pracują w niektórych biedronkach.
@sing: No pewnie. Ale z Ciebie prawdziwy twardziel. Kasjerka ma kasować towary i #!$%@?, kto to słyszał, żeby jej się siku chciało albo głodna była, a co dopiero jakby coś innego do zrobienia miała :O. Jak wypakowałem jeden serek to nie będę się wysilał i przechodził 3 kroków do kasy obok.
Jak dla mnie za użeranie się z takimi burakami jak Ty to te kasjerki powinny nawet i dwa razy więcej
@Spajkodron3000: Miałem taką samą sytuację, z trochę innym dialogiem. Zakupów #!$%@? cała taśma. Babka zobaczyła środkowy palec i jeszcze coś tam #!$%@?ła, że tak nie można (xD) i próbowała mnie zatrzymać, ale wyszedłem bez oglądania się za siebie z uniesionym środkowym palcem. To był mój ostatni raz w biedronce.

@Bumelante dlatego wspomniałem, że przepuszczam klientów którzy zdążyli się rozpakować ZANIM zwróciłem uwagę, że kasa będzie zamykana. Staram się pilnować kolejki gdy zamykam kasę ale czasami inne czynności odciągają uwagę i ktoś się wciśnie z zakupami na taśmę.
@Spajkodron3000: ludzie z bardziej błahego powodu dra mordy na cały sklep a tobie pozwolili wypakować całe zakupy na taśmę żeby powiedzie'lc 'zamknieta'?

Ale bym cały wczorajszy #!$%@? na żonę* wyżył na takiej kasjerce...

*Żona kazała mi spać na kanapie, bo wg niej śmierdzę alkoholem. Wypiłem raptem piwko i 0,7 ginu na dwóch...
@bemo widze że jesteś jednym z tych klientów o których pisałem. Piwko ponad życie, a jak robią problemy z tak podstawowym produktem to najgorszy sklep. Polecam ci biedronkę, tam obkupisz się tanim piwem po pachy. Lidl to nie sklep monopolowy