Wpis z mikrobloga

@Krowa_i_kurczak: W takiej sytuacji odwołujesz się do Ubera i kasa wraca na konto. 2 sprawa nie podoba Ci się gdzie na wakacje i zwiedzanie zabrał Cie uberowiec?? Zgłaszasz i hajs wraca za cały przejazd. W nocy #!$%@? obwiózł mnie ukrainiec za ponad 50 zł, na 2 dzień cyk zgłoszenie trasy. Po chwili czasu kasa wróciła. A ze złotówą co zrobisz jak Cie w nocy przewiezie ?? NIC... także tego....
  • Odpowiedz
@domio111 kasa wraca ale na następny przejazd xD czyli i tak będziesz musiał skorzystać, tego gownoprzewozu xD

Dlatego trzeba zamawiać taxi z apki A nie brać Janusza z postoju. Z apki nie oszukują, bo jedno zgłoszenie i np mytaxi rozwiązuje umowę z takim kierowcą.
  • Odpowiedz
Ukrainiec mu po 5 minutach anuluje i głupi pasażer traci 10 zł


@Krowa_i_kurczak: Wtedy w 30s klika w aplikacji reklamacje i mu Uber bez problemu zwraca to 10zl. A Ukrainiec zrobi tak kilka razy i na Uberze juz nie pojezdzi.
  • Odpowiedz
  • 11
@Krowa_i_kurczak bo tobie nie zwrócili to kłamie? Wystarczy uargumentowac i zwracają normalnie. Zawsze miałam zwracane i ewentualnie dostawałam dodatkowy kod rabatowy na następny przejazd. Ale nigdy nie miałam zwroconego "do wykorzystania"
  • Odpowiedz
@vkzk: ludzie @Krowa_i_kurczak to śmierdząca zlotowa, pierdzieli od rzeczy farmazony jakich mało broniąc ostatniego bastionu ŚCIEMY. na 3000 kontroli 40% taksówkarzy miało niejasności. Sranie w banie, niedługo będziecie ochroniarzami w tesco za wasze przekręty( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@StachZielonka: ostatnio sałata przywiózł mojego brata, na liczniku jakieś 45zl (gdzie Uber na tej trasie to ZAWSZE max 28zl ale #!$%@?), a ten jeszcze mówi "to ile wbijamy?" xDDDD
  • Odpowiedz