Wpis z mikrobloga

@Krowa_i_kurczak: @domio111: Sytuacja z tej soboty - zamówiłem Taxify, keirowca mimo że był 10 minut drogi ode mnie kliknął w aplikacji, że mnie odebrał - co poskutowało tym, że zamiast planowanych 14 pln, naliczyło mi 24. Nastepnego dnia zgłsozenie przez aplikację, w ciągu 30 minut dostałem kupon na 20 pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kierowca przyjechał... taxówką XD Eco-cośtam, stuacja z sopotu
  • Odpowiedz
@StachZielonka: niech ktoś mi wytłumaczy fenomen, że w innych branżach jak ktoś robi coś wbrew prawu czy bez uprawnień to jest jechane z nim jak z burą suką. A w przypadku ubera jest przyklask jakże szanownych internautów, bo sobie zapłacą 5zł taniej, bo skorzystają z usługi gościa bez uprawnień, czyż to nie jest czysty przejaw januszowania? Drodzy użytkownicy ubera jesteście cebulakami januszami. Działania złotówiarzy nie popieram, ale od dawna zgłaszają
  • Odpowiedz
@bArrek: to nie jest fenomen. Złotówy polskie doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Dlaczego mam pomagać oszustom ? skoro nie jeden nie dwa razy mnie hoye oszukiwali ?? A z usług gościa bez uprawnień korzystam od dziecka. W wakacje na stopa nigdy nie jechałeś?? Więc co my tu i nielegalnej konkurencji rozmawiamy... Przynajmniej jest rzetelna, i skierowana odpowiednio do użytkownika.
  • Odpowiedz
@domio111: nie widzisz różnicy między uberem a braniem kogoś na stopa? I nie o to mi chodzi tylko o diametralnie inne podejście do bycia cebulakiem januszem. Jak ktoś inny próbuje zaoszczędzić parę złotych to haha co za nosacz a jak wykopek wybiera nielegalny środek komunikacji, bo jest tańszy to jest taki och ach nowoczesny oświecony.
  • Odpowiedz
@bArrek: nie do końca, popadamy ze skrajności w skrajność. Ale w sumie tak wole nielegalny środek transportu jak jak to nazwałeś, niż podróż ze złodziejem. W zasadzie często tak samo niekompetentnym jak taksówkarz, co podają obecne statystyki po badaniach taksówkarzy. Więc jeżeli ktoś notorycznie doprowadza do sytuacji gdzie wyrabia sobie tak złą opinie, tak wybiore sprawdzoną forme która w mojej opini jest bezpieczniejsza.
  • Odpowiedz
@domio111: doskonale Cię rozumiem. Mój wysryw był taki bardziej ogólny, bo w internecie zawsze opinie, że jak Janusz mieszkanie wynajmuje to do skarbówki go zgłosić, jak mechanik paragonu nie wystawi to szuja i najlepiej niech go do więzienia zamkną. Ale uberek mimo, że nie legalny to taki supcio hupcio. I ten hejt, że złotówa = złodziej. Raz, że straszna hipokryzja, a dwa, że uogólnianie i wrzucanie wszystkich do jednego wora
  • Odpowiedz
@bArrek: 2 razy zostałem obwieziony po mieście, raz jak poprosiłem paragon to #!$%@? chciał na psy dzwonić bo cytuje " ty wracasz z imprezy wiec coś będziesz miał w wydychanym, ja powiem że się awanturujesz i taksometr wyłączyłem bo chciałem Cie wypuścić a ty nie wychodziłeś, dajesz te 50 zł czy dzwonić po psy". Dałem im jeszcze jedną szanse w obcym mieście. Nie zawiodłem się, trasę z mokotowa na centralny
  • Odpowiedz
@domio111 ja umiem jeszcze inne rzeczy także to mit o tym, że złotówy tylko potrafią kierować samochodem. Na szczęście to tylko praca dorywcza, bo moja działalność opiera się w głównej mierze na czymś innym. Te 40% to taka sama lewizna jak ubery tylko z paskami z boku i kogutem. I bardzo dobrze, że środowisko się oczyszcza
  • Odpowiedz