Wpis z mikrobloga

#rozowepaski z jakich najgłupszych powodów zdarzyło wam się stracić zainteresowanie mężczyzną? z takich najgłupszych to jak zobaczyłam (i usłyszałam brrr) jak siorbie jedząc zupę i raz dlatego, że miał małego penisa. zapraszam do dzielenia się swoimi poruszającymi historiami #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czylipapryka: "No widzisz, zapłaciła za ciebie dziewczyna i u ciebie zaplusowala i tak samo jest u mnie xD mnie stać by sobie to p--o kupić czy zafundować obiad w restauracji ale oczekuję, że facet pokaże mi że zależy mu na tej relacji i wykaże się gestem"
Z jakiej racji ktos ma za ciebie płacić? Zainteresowanie i zaangazowanie powinno byc rowne po obu stronach, oczekujesz od kogos takiego gestu a jaki
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Jak dziewczyna oczekiwała ode mnie żebym za nią zapłacił na pierwszej randce, k---a facet chce się szanować i nie wydawać kasy na obcą osobę, a ta ma pretensje że nie płacę. Uwielbiałem w ten sposób testować dziewczyny, a jak widziałem że dziewczyna nie żałuję sobie drinków i jedzenia to całe spotkanie byłem uśmiechnięty, bo ona jeszcze nie wiedziała jak się sprawy potoczą. Ogólnie gardzę kobietami które nie są w
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: zawsze gdy czytam ból d--y mirków pt. "rozmiar nie ma znaczenia" i to jak się pieklą, gdy laska pisze że 15cm to za mało to cieszę się, że nie mam takiego problemu. No bo co z tym zrobić? Ani to operować ani nic. Rodzisz sie, dorastasz i ciul, twój ciul jest niewystarczający. To musi być frustrujące bo o ile kobieta pójdzie na siłkę, zrobi silikony czy pociwczy mięśnie Kegla
  • Odpowiedz