Wpis z mikrobloga

#rozowepaski z jakich najgłupszych powodów zdarzyło wam się stracić zainteresowanie mężczyzną? z takich najgłupszych to jak zobaczyłam (i usłyszałam brrr) jak siorbie jedząc zupę i raz dlatego, że miał małego penisa. zapraszam do dzielenia się swoimi poruszającymi historiami #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1) wada wymowy, nie umiał całować i był zbyt głębokim fanem lat 80. (również fanem owłosienia lonowego u kobiet)

2) Mały p---s (ale wielkości zapałki do zniczy, wspomniane 15 cm jest spoko)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: wspinał się na różne wysokości, jakieś wieże, mosty itd. A co jak by spadł i albo bylby kaleka, albo musiałabym wszystkim tłumaczyć, ze mój mąż wcale nie popełnił samobójstwa żyjąc ze mną w związku. XD kurde szkoda fajny chłopak był ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@huwer1001 jednej kobiecie bez bólu mieszczą się dwa palce, inna dopiero przy trzech palcach zaczyna dopiero coś czuć. Nie tylko wielkość penisa jest istotna dla przyjemności obu stron, ale również fizjonomia cipki. Mężczyzna też ma większe doznania jak wkłada benis w zgrabną cipkę, niż w rozgotowanego pieroga
  • Odpowiedz
@huwer1001: Kiedyś zerwałem z laską bo miała p---ę jak wiadro. Serio można było wsadzić 2 dłonie i klaskać.
Ja niemal nic nie czułem i pewnie ona też nie. Więc zgodzę się, że rozmiar ma znaczenie, ale to działa w dwie strony. Bo były też laski którym zadawałem ból swoim przeciętnym zaganiaczem.
  • Odpowiedz