Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@kurfwsywa: Bo są bardo wygodne szczególnie jak ma się trochę więcej niż 15cm w spodniach ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem jak można chodzić w obcislych gdzie ciągle coś ugniata jaja albo się wbija. Raz poszedłem w takich do pracy to cały dzień się męczyłem :-(
  • Odpowiedz
@kurfwsywa W Arabii Saudyjskiej nosi się właśnie takie bokserki. A nie jak pedały z Europy, że im jaja uciska i gotuje, a później że co drugi bezpłodny, bo przez 25 lat życia sobie plemniki wygotowywał. Gdyby nie polska islamofobia, to od dziecka ubierałbym się jak Saudowie
  • Odpowiedz
  • 14
@kurfwsywa uswiadomie Cie. Naturalnym jest ze wor Ci wisi luzno i nie bez powodu jest tak. Natura sprawia tak by jajca mialy odpowiednia temperature. Tera gdy zimno jest jajca same sie podnosza zeby blizej ciala, cieplej mialy. Gdy Ty jednak ciagle gdy cieplo i zimno tak samo jajca blisko ciala nosisz to ta naturalna regulacje zaburzasz, a potem placz, ze faceci slepakami strzelaja i tysiace par dzieci miec nie moga. Chcesz miec
  • Odpowiedz
Jak nosisz legginsy to rzeczywiście możesz mieć takie rozkminy.


@gien: O hui, czytam taki post i widzę ulanego programistę w bomberach-dzwonach z nogawką o trzykrotnym obwodzie uda XDD

Do dobrze dopasowanych spodni bokserki nie pasują bo jest za dużo materiału
  • Odpowiedz
@kurfwsywa:
Mądrze gadasz, jak można łazić w tym woku, przecież siusiak to lata wtedy jak jakieś wahadło w zegarze xD
A weźmiesz sobie takie obcisłe bokserki to siusiak elegancko ustabilizowany, nie lata nic, to się nazywa wygoda.
  • Odpowiedz