Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 897
Jednak czegoś się na wykopie nauczyłem :D

Mam kumpla w pracy który jest w związku z #p0lka and jej gowniakiem.
Po kilku dniach wyśmiewania wywalił ja z mieszkania po tym jak pokłócili się że nie będzie płacił na nie swoje dziecko.
Pijcie ze mną kompot mireczki uratowałem Mirka przez betabankomactwem!!!

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 152
@Abstrakcyjne_Kapibary: co ty z tym płaceniem ciągle? Właśnie dlatego ciągle mówię o biedzie, bo hurr durr wielki problem żeby dziecko jadło obiady i jeszcze pewnie czasem ubrania nosiło? A może dziecko miało mieszkać pod schodami i żywić się szczurami, żeby szanownemu panu przypadkiem nie ubyło?

Wiedział przecież że baba ma dziecko? Tylko nadal nie wiadomo czy sam jest janusz_polem czy ty mu do głowy takie idiotyzmy nakładłeś XD
@terwer358 bo wchodząc w związek wiedział, że dziecko jest. Czyli co - budżet wspólny na dwie osoby, a dziecko ma żyć z czego? Jasne, że są alimenty, ale ściągalność ich jest często niska. Już nie mówiąc o tym, że sąd potrafi przyznać 300 zł alimentów. Powodzenia w utrzymaniu dziecka za 600 zł na miesiąc, szczególnie nastolatka. Jak chce się być doroslym człowiekiem i wchodzić w związek z kimś, kto ma dziecko, to
@Tyler97: a z samotnymi ojcami można?
Ja pieprzę, jakie Wy macie spaczone postrzeganie świata. Teraz jest tyle rozbitych rodzin, że szok, każdy z tych rodziców ma być dalej sam, bo z kimś mu nie wyszło w życiu? Samo nazywanie dziecka problemem jest nienormalne.
Ogarniacie, że ludzie czasem są ze sobą kilka lat, a później to się psuje, rozstają się, wiążą z kimś innym i jakiś żyją bez rozliczania, że "twój guwniak