Wpis z mikrobloga

Mirki szukam niedużego samochodu z zachowaniem minimum prakatyczności. Hatchback wydaje zię być tutaj idealny.
-skrzynia biegów: automat
-moc: >150KM
-Paliwo: pb
-budżet: 65k
Rocznik: >= 2014
Oczekiwania: lubię szybko jeździć, a nie lubię dużo płacić za paliwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo jeżdzę po trasie z prędkością 140-180 i szukam takiego połączenia automat-silnik, które przy takich prędkościach nie uruchamia wiru w baku.
Moc podałem nie mniejszą niż 150KM aby podkreślić, że zależy mi na dość dynamicznym samochodzie. Chociaż nowoczesne silniki z turbinami przy mniejszej mocy też się fajnie bujają, więc tutaj jestem rozdarty.
Najmocniej skłaniam się ku Mazda 3 III 2.0 165KM. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. 65k to dla mnie dużo i chcę wydać tak by nie żałować.

#kupnosamochodu #mazda #samochod #honda #civic #ford #focus
  • 60
@marsmarchmars: jestem bardzo zadowolony z auta, mogłoby być tańsze w zakupie ;) przy 160 z tego co jestem w stanie porównać to wyciszenie jest całkiem dobre, ale tez nie jakieś rewelacyjne. Jednakże można rozmawiać swobodnie z pasażerami. Jak jeżdżę sam i słucham głośniej muzyki to nie słyszę nic poza muzyka. Wydech bardzo przyjemnie brzmi, zwłaszcza przy 60-120. Ogólnie bardzo polecam jeśli rozważasz jakaś mazdę 3 lub golfa :)