Wpis z mikrobloga

@arard: kumasz ale nie akceptujesz,duża inteligencja natomiast nie jest rzeczą pozytywną jeżeli służy do #!$%@? celów. Ja go pamiętam z czasów Tvgry i co to zmienia, jego działalność na youtubie jest dla mnie słaba ale nie umniejszam jego umiejętności montażowych czy ogarnięcia życiowe typu dochody na gimbusach. Nie obchodzi mnie on ani trochę ale przez to jak siebie wykreował mam prawo nietrawić jego "wyższej" jak i niższej twórczości.
@chinskitranslator: tak, ale napisales, ze nie jest dobra jeśli służy do #!$%@? celów - i piszesz to w doniesieniu do gonciarza. Więc zapytałem o jakiś przykład, bo może masz racje w tym aspekcie, ale nie wiem o co konkretnie chodzi. Że coś jest gimbusiarskie to wiesz - żaden argument, może ci się nie podoba styl bycia, nie mam pojęcia.
@arard: >żaden argument
skoro żaden no to szkoda xD To moje odczucia i to rzutuje na to jak go odbieram. Można się sprzeczać czy wystawiać oceny niczym na wykopie że ktoś jest 7/10 ale szkoda zachodu na to. Mnie bardziej śmieszy ból dupy gonciarza niż bełkotu i tylko tyle.
@chinskitranslator: wiesz nie jestem takim cepem, żeby naukowy bełkot porównywać treściowo do gonciarza xD Po prostu w naszej wymianie zdań nie podałeś żadnego konkretu (zachowania, treści filmów czy coś) i to mnie uwiera. Podaj szybko jakiś pierwszy lepszy przykład na to, że jest gimbusiarskim tworem i szybko to zakończymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arard: o to to nie, nie mam zamiaru nawet na sekundę włączać jakiegoś filmiku by potem tu go wklejać, wiesz o co mi chodzi a próbujesz wkręcić w "kto ma rację" w rzeczach subiektywnych xD
@Aedemkun: też żyję w Japonii i się nie chwalę. Chociaż nie, w sumie to się chwalę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gonciarzowi biznes świetnie się udał, na pewno wymagało to wiele prób i błędów oraz ogromnej ilości pracy. Teraz montażem zajmują się głównie jego pracownicy, jednak umiejętności nie można mu odmówić.